Úvodná stránka / Ponuky práce / Práca podľa zamestnávateľov / APPEL COUNSELLING, spol. s r. o.

Práca pre APPEL COUNSELLING, spol. s r. o.

Ponúkané profesie:   Hľadať slová:    

Prijímací / garančný technik TOP PRÁCA

Práca pre APPEL COUNSELLING, spol. s r. o., profesia: .
08.10.2019
Bratislava

C# developer senior TOP PRÁCA

Práca pre APPEL COUNSELLING, spol. s r. o., profesia: Softvérový vývojár.
08.10.2019
Bratislava

Predajca TOP PRÁCA

Práca pre APPEL COUNSELLING, spol. s r. o., profesia: Predajca.
04.10.2019
Bratislava

Asistent audítora TOP PRÁCA

Práca pre APPEL COUNSELLING, spol. s r. o., profesia: .
27.09.2019
Žilina

APPEL COUNSELLING, spol. s r. o.

APPEL COUNSELLING, spol. s r. o.

APPEL COUNSELLING je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 1995. Špecializujeme sa na výber špecialistov a zamestnancov na pozície stredného, vrcholového a TOP manažmentu. Svojim klientom ponúkame realizáciu na mieru šitých personálnych projektov zameraných na optimalizáciu organizačnej a manažérskej štruktúry, organizačného rozvoja a efektívneho riadenia ľudských zdrojov.

V APPEL COUNSELLING sa aktívne snažíme poskytnúť našim klientom a uchádzačom čo najvyššiu úroveň kvality. Profesionálna úroveň našich služieb je garantovaná tímom interných a externých spolupracovníkov so skúsenosťami z oblasti riadenia ľudských zdrojov, psychológie, sociológie, organizácie a riadenia podniku a vzdelávania dospelých.

Našou základnou filozofiou je maximálna orientácia na potreby klienta. Sme presvedčení o tom, že každý klient a každý projekt je jedinečný, a preto prispôsobujeme svoje služby špecifickým požiadavkám klientov. Pomáhame tak rozvíjať firemný potenciál klienta a uspieť tak v dnešnom konkurenčnom prostredí.

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Ponuky práce |  Profesie |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod |  Ochrana osobných údajov


© 2005-2019 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 40