Úvodná stránka / Ponuky práce / Venuješ sa autám? To čo ťa baví ťa môže aj živiť! Pošli životopis! (Automechanik pre Au Car)

Venuješ sa autám? To čo ťa baví ťa môže aj živiť! Pošli životopis! (Automechanik pre Au Car)

AuJob s.r.o.

AuJob  s.r.o.

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Výkonnostná zložka je teda plne v rukách zamestnanca, nemáme stanovený mzdový strop.Ak áno, budeš :
  • - DIAGNOSTIKOVAŤ poruchy motorových vozidiel- OPRAVOVAŤ A VYMIEŇAŤ opotrebované súčiastky a časti motorových vozidiel- NASTAVOVAŤ mechanické, hydraulické a pneumatické dielce motorových vozidiel- MONTOVAŤ automobilové doplnky a príslušenstvo Myslíš, že je to niečo pre teba ? Výhodou je, ak máš aspoň 1 rok skúseností v autoservise a autá nie sú pre teba len prácou ;)Čo získaš?- priestor využiť svoje vedomosti a zručnosti, možnosť zvyšovať svoju odbornosť- realizovať svoje nápady a možnosť rozšíriť sortiment firmy- prácu v stabilnej a prosperujúcej slovenskej spoločnosti - špičkové technické vybavenie dielní- korektný prístup zamestnávateľa

  • Au Car ti dá možnosť využívať najmodernejšie a najpresnejšie servisné zariadenie, pracovať v malom tíme, vďaka ktorému sa naučíš nové veci a uplatníš ich hneď aj v praxi. Je to len na tebe, či sa chopíš tejto šance !

Au Car vykonáva opravy s najmodernejším, najpresnejším a najnovším servisným zariadením. Au Car je nezávislým, multiznačkovým autoservisom, ktorého cieľom je poskytovať prvotriedne služby pre všetky značky vozidiel. V Au Car-e starostlivo sledujeme požiadavky našich zákazníkov. Celá naša práca je založená na dlhoročných skúsenostiach, profesijnej dokonalosti našich zamestnancov a na najmodernejšom, najpresnejšom, najnovšom a pravidelne kalibrovanom zariadení a servisnej technike. Geometria je certifikovaná pre všetky typy vozidiel (VW, Audi, Škoda, Seat, BMW, Mercedes-Benz) a diagnostika vozidiel je pravidelne obnovovaná.

Požiadavky na uchádzača

  • Požadované vzdelanie:
  • stredoškolské
  • Zameranie štúdia:
  • technické, automechanik
  • Vodičský preukaz:
  • sk. B
  • osobnosť schopná a ochotná sa učiť nové veci a implementovať ich do praxe- aktívny prístup k práci, zodpovednosť- orientácia na riešenie problémov- otvorenosť, flexibilita- empatia, prozakaznicka orientácia

Kontaktujte spoločnosť AuJob s.r.o.

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnostiach JOBAGENT.SK s.r.o. a AuJob s.r.o. a to v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 z 27. apríla 2016 a v zmysle Memoranda o spracúvaní osobných údajov na marketingové účely.

Jelenia 11
Bratislava
81105

personalny konzultant
office112@aujob.sk
0902-933-112

AuJob Personálny servis, Personálna agentúra