Úvodná stránka / Ponuky práce / Skladník (žeriavnik)

Skladník (žeriavnik)

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Hľadám dvoch skladníkov (skladník/žeriavnik) so skúsenosťami v logistike s platným preukazom na VZV. Prípadná skúsenosť s prácou na mostovom žeriave (ďiaľkovo ovládanom) je výhodou. Nástup asap alebo dohodou priamo do interného stavu spoločnosti. Náš klient sa špecializuje na spracovanie plochej ocele a hliníka: priečne delenie - strihanie zvitku lichobežníkového tvaru, lichobežníkové delenie - strihanie zvitku na tabule lichobežníkového tvaru, výroba nástrihov - strihanie plochých tvarových prístrihov rôznych tvarov zo zvitkov pomocou strižných nástrojov. Firma sídli v priemyselnom parku Lužianky v Nitre. Hľadáme pracovníkov do výroby na 3 zmeny. Aktuálne sa pracuje na 2 zmeny, ale aktuálne dopľňame zamestnancov na tretiu zmenu. Ide o malú firmu – rodinne založenú, spolu je zatiaľ 19 zamestnancov, takže pracujú v tíme a dennodennom kontakte. Ponúkame prácu v novom čistom prostredí, nové WC, sociálne zariadenie. Cesta na firmu je napojená priamo na diaľnicu, resp na vonkajšom odchvate (veľmi jednoduchá prístupnosť).
  • POPIS POZÍCIE:
  • Výdaj materiálu zo skladu, rozbalenie, kontrola, navezenie na vstup
  • Fyzická vykládka materiálu prostredníctvom mostového žeriavu alebo VZV
  • Prevoz vstupného materiálu medzi skladovými halami
  • Aktualizácia dát v systéme (SAP)

Výhody a ďalšie informácie

  • PONÚKAME:
  • MZDA je 1.005 EUR mesačne brutto + nočné príplatky + prípatky za prípadné nadčasy - základná mzda je 827 EUR esačne brutto - mesačný bonus vo výške 15 % - 124 EUR - BOZP bonus 34 EUR - transfer bonus 20 EUR Iné výhdy a benefity: - Náborový príspevok 300 EUR
  • Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, svadby a za odpracované roky
  • Výlety a športové podujatia pre Teba a rodinných príslušníkov hradené firmou
  • Príspevok na stravu v hodnote 3,90 EUR / zmena
  • Vianočný večierok, Týždeň zdravia, akcie na podporu zdravia, Deň bezpečnosti
  • Naviac - kľúčik na kávomat, ktorý je pravidelne dobíjaný každý mesiac v hodnote počtu pracovných ní v danom mesiaci. V prípade záujmu ma kontaktujte, prosím telefonicky na 0915 838 352 alebo emailom na agata.siebertova@manpower.sk Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.
  • Vybraným uchádzačom neposkytujeme ubytovanie, ani dopravu.
  • Prosím všetkých kandidátov, aby priložili ku svojmu životopisu aj súhlas so spracovaním osobných údajov v znení:
  • “Na základe všeobecného nariadenia o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len 'GDPR”) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu Oznámenie o ochrane osobných údajov, a týmto výslovne beriem na vedomie, že: (i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Lazaretská 8, Bratislava 811 08, Slovenská republika, IČO: 35 958 898, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len 'Prevádzkovateľ”) v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente Oznámenie o ochrane osobných údajov. (ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa údajov buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v Oznámenie o ochrane osobných údajov, alebo na gdpr@manpower.sk.”
  • PLAT: 1005 EUR mesačne brutto

Požiadavky na uchádzača

  • PROFIL KANDIDÁTA:
  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou Vzdelanie v odbore Technické, strojárske Osobnostné predpoklady a zručnosti * Skúsenosti s prácou skladníka
  • Skúsenosti s obsluhou VZV podmienka (skúsenosti s vedením mostového žeriavu výhodou)
  • V prípade potreby vieme predĺžiť preukazy, ak stratili platnosť

Kontaktujte spoločnosť MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnostiach JOBAGENT.SK s.r.o. a MANPOWER SLOVENSKO s.r.o. a to v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 z 27. apríla 2016 a v zmysle Memoranda o spracúvaní osobných údajov na marketingové účely.

Fraňa Mojtu 259/19
949 01 Nitra

Agáta Siebertová
agata.siebertova@manpower.sk
+421 372 941 000

Manpower Inc. je jedna z popredných svetových spoločností v oblasti personálnych služieb a 419. najväčšou spoločnosťou na svete. Spoločnosť vytvára a poskytuje služby, ktoré umožňujú jej klientom dosiahnuť úspech v meniacom sa svete práce. Spoločnosť MANPOWER SLOVENSKO s.r.o. bola založená v máji roku 2003 ako dcérska spoločnosť Manpower France. Našim klientom poskytujeme komplexné personálne služby s dôrazom na flexibilitu pracovnej sily. Pobočky Manpower nájdete na Slovensku v štyroch mestách - v Bratislave, Nitre, Žiline a Košiciach, pričom každá z pobočiek zastrešuje celý príslušný región. Obráťte sa na tím odborníkov na ľudské zdroje v ktorejkoľvek zo štyroch pobočiek Manpower na Slovensku a my vám pomôžeme víťaziť v meniacom sa svete práce.