Úvodná stránka / Ponuky práce / Technical sales

Vyhľadávanie práce

Platy a benefity

  • Bankovníctvo a financie,
    Account manažér - bankovníctvo € 1.360,-

Technical sales

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • POPIS POZÍCIE:
  • This position copies the Sales Executive, the Pre-sales Engineer support the Salex Executives – everything is related to the technology.
  • Your responsibility would be
  • to explain to the customer what is behind the technology. Need to know all the technical aspects of what company provide. Needs to know everything about the networking involves. Does not need to know every technology, needs to have the helicopter overview / knowledge of the technologies available.
  • supports the customers during the lifecycle.
  • works on proposals with the Sales Executives (drawing diagrams, explains the technology, designing the network for the customer). This role is not configuring the devices but advices, designs and answers technical questions for the customers and the Sales Executive.

Výhody a ďalšie informácie

  • PONÚKAME:
  • dynamic work enviroment
  • PLAT: 2500€/brutto

Požiadavky na uchádzača

  • PROFIL KANDIDÁTA:
  • At least a bachelor’s degree in computer science, information systems, engineering, or a related field
  • Knowledge of LAN, WAN, Wireless and Datacenter technologies
  • Familiar with Ethernet standards and fiber connectivity
  • Knowledge of IP routing and switching
  • Packet level understanding of network traffic
  • English level - C1

Kontaktujte spoločnosť MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnostiach JOBAGENT.SK s.r.o. a MANPOWER SLOVENSKO s.r.o. a to v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 z 27. apríla 2016 a v zmysle Memoranda o spracúvaní osobných údajov na marketingové účely.

Lazaretská 8
811 08 Bratislava

Mária Ivanovičová
maria.ivanovicova@manpower.sk
+421 2 57 106 900

Manpower Inc. je jedna z popredných svetových spoločností v oblasti personálnych služieb a 419. najväčšou spoločnosťou na svete. Spoločnosť vytvára a poskytuje služby, ktoré umožňujú jej klientom dosiahnuť úspech v meniacom sa svete práce. Spoločnosť MANPOWER SLOVENSKO s.r.o. bola založená v máji roku 2003 ako dcérska spoločnosť Manpower France. Našim klientom poskytujeme komplexné personálne služby s dôrazom na flexibilitu pracovnej sily. Pobočky Manpower nájdete na Slovensku v štyroch mestách - v Bratislave, Nitre, Žiline a Košiciach, pričom každá z pobočiek zastrešuje celý príslušný región. Obráťte sa na tím odborníkov na ľudské zdroje v ktorejkoľvek zo štyroch pobočiek Manpower na Slovensku a my vám pomôžeme víťaziť v meniacom sa svete práce.