Úvodná stránka / Ponuky práce / Senior IT Obchodník

Senior IT Obchodník

Synergie Slovakia s.r.o.

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Si skúsený obchodník v IT oblasti ? Bol si úspešný a máš výsledky? Ovládaš angličtinu na mierne pokročilej úrovni? Potom si ideálny kandidát pre nášho klienta - top spoločnosť, ktorá sa venuje riešeniam v oblasti IT bezpečnosti. Tvojou úlohou bude:
  • prevažne akvizícia nových obchodných príležitostí
  • starostlivosť o existujúcich zákazníkov
  • pravidelný reporting na obchodného riaditeľa
  • možnosť mentoringu a vedenia junior obchodníka
  • participácia na tvorbe cenovej politiky a plánovanie obchodných cieľov
  • plánovanie strategických marketingových aktivít spoločnosti

Výhody a ďalšie informácie

  • vzdelávanie a rozvoj (profesný a osobnostný)
  • otvorená komunikácia
  • služobný automobil, aj na súkromné účely
  • motivačná schéma hodnotenia
  • Plat:základná mzda od 2000 € btt + variabilná zložka

Charakteristika klienta:Našim klientom je konzultačná a implementačno-servisná spoločnosť pôsobiaca v oblasti IT so špecializáciou na informačnú bezpečnosť. Zabezpečuje návrh, implementáciu jednotlivých systémov a ich prevádzkovú podporu.

Informácie o výberovom procese:
Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Požiadavky na uchádzača

  • Level pozície:Špecialista
  • 3-5 rokov praxe na podobnej pozícii v IT segmente (obchodná pozícia v teréne - HW, SW, siete, IT riešenia, ideálne IT Security)
  • preukázateľné obchodné úspechy
  • znalosť anglického jazyka na B1 úrovni
  • strategické myslenie
  • ťah na bránku a fokus na výsledky
  • samostatnosť a zodpovednosť

Kontaktujte spoločnosť Synergie Slovakia s.r.o.

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnostiach JOBAGENT.SK s.r.o. a Synergie Slovakia s.r.o. a to v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 z 27. apríla 2016 a v zmysle Memoranda o spracúvaní osobných údajov na marketingové účely.

Dunajská 4
811 08 Bratislava

Peter Lazový
lazovy@synergie.sk
+421 254 415 522

Spoločnosť Synergie Slovakia, s. r. o. bola založená ako dcérska spoločnosť francúzskej spoločnosti Synergie v roku 1999. Počas svojho pôsobenia sa Synergie zaradila medzi najuznávanejšie personálno-poradenské spoločnosti so stabilnou pozíciou na trhu. Za naším úspechom stojí najmä výborná znalosť pracovného trhu, rozsiahla databáza obsahujúca tisíce CV a naši konzultanti, ktorí disponujú širokými znalosťami a skúsenosťami vo svojich odboroch. Vďaka uvedeným skutočnostiam pomáha Synergie svojim klientom nájsť vysoko kvalitných pracovníkov, ktorí spĺňajú ich očakávania ako z odborného hľadiska, tak z pohľadu ich firemnej kultúry.