Úvodná stránka / Ponuky práce / Špecialista IT technickej dokumentácie pre prestížnu softvérovú spoločnosť

Špecialista IT technickej dokumentácie pre prestížnu softvérovú spoločnosť

Synergie Slovakia s.r.o.

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Máte skúsenosti s tvorbou produktovej technickej dokumentácie? Chcete pracovať so špičkovými technológiami (RPA, umelá inteligencia, machine learning)? Radi by ste pôsobili v modernej a prestížnej IT spoločnosti, ktorá ponúka veľké možnosti uplatnenia? Ak máte aktívnu znalosť anglického jazyka, dobré technické myslenie a dokážete jasne a zrozumiteľne odkomunikovať aj komplexné informácie, hľadáme práve vás. Využite túto príležitosť a posuňte svoju kariéru o level vyššie. Na pozícii špecialista IT technickej dokumentácie budete zodpovedať za:
  • tvorbu a aktualizáciu produktovej technickej dokumentácie pre klientov spoločnosti
  • riadenie, autorizáciu a úpravu dokumentácie
  • plánovanie a tvorbu štandardov, systémov a obsahu dokumentácie
  • identifikáciu potreby zmien vyplývajúcu z interného a externého prieskumu
  • tvorbu manuálu pre koncového užívateľa na základe informácií od vývojového tímu, z technickej špecifikácie a zo spätnej väzby od zákazníka

Výhody a ďalšie informácie

  • finančné ohodnotenie závisí od pracovných skúseností
  • významný vplyv na rast spoločnosti, produktový plán a spôsob podnikania
  • práca s modernými technológiami využívajúc AI, machine learning, RPA
  • zaškolenie do celého produktu
  • Agilne vedené projekty
  • možnosť získať zamestnanecké akcie
  • work-life balance (flexibilná pracovná doba, možnosť home-office)
  • práca remote
  • casual dress code
  • možnosť dovolenky navyše
  • friendly pracovné prostredie
  • možnosť cestovať do zahraničia
  • parkovacie miesto
  • Plat:od 2500 € brutto/mesiac

Charakteristika klienta:Naším klientom je rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť zo Slovenska, zameraná na optimalizáciu procesov, akým podniky analyzujú, monitorujú a zlepšujú svoje vnútorné procesy.

Informácie o výberovom procese:
Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Požiadavky na uchádzača

  • Level pozície:Špecialista
  • minimálne 2 roky praxe s tvorbou produktovej IT technickej dokumentácie
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (slovom aj písmom)
  • výborné komunikačné zručnosti
  • dobré analytické myslenie
  • zmysel pre detail, dôslednosť

Kontaktujte spoločnosť Synergie Slovakia s.r.o.

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnostiach JOBAGENT.SK s.r.o. a Synergie Slovakia s.r.o. a to v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 z 27. apríla 2016 a v zmysle Memoranda o spracúvaní osobných údajov na marketingové účely.

Dunajská 4
811 08 Bratislava

Daniela Matošková
matoskova@synergie.sk
+421 254 415 522

Spoločnosť Synergie Slovakia, s. r. o. bola založená ako dcérska spoločnosť francúzskej spoločnosti Synergie v roku 1999. Počas svojho pôsobenia sa Synergie zaradila medzi najuznávanejšie personálno-poradenské spoločnosti so stabilnou pozíciou na trhu. Za naším úspechom stojí najmä výborná znalosť pracovného trhu, rozsiahla databáza obsahujúca tisíce CV a naši konzultanti, ktorí disponujú širokými znalosťami a skúsenosťami vo svojich odboroch. Vďaka uvedeným skutočnostiam pomáha Synergie svojim klientom nájsť vysoko kvalitných pracovníkov, ktorí spĺňajú ich očakávania ako z odborného hľadiska, tak z pohľadu ich firemnej kultúry.