Úvodná stránka / Ponuky práce / Senior IT softvérový architekt pre nastavenie celkovej architektúry produktu

Senior IT softvérový architekt pre nastavenie celkovej architektúry produktu

Synergie Slovakia s.r.o.

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Ako softvérový architekt budete zodpovedný za výber technických návrhov, koordináciu a dohľad nad technickými normami, vrátane štandardov, nástrojov a platforiem kódovania softvéru. Pripojte sa tak k úspešnému tímu, ktorý komplexne vyvíja ocenené produkty od Microsoftu na zachytávanie a spracovanie dokumentov. Vašou úlohou bude:
  • celkové nastavenie architektúry oceňovaného produktu na zachytávanie a spracovanie dokumentov
  • spravovať všetky fázy vývoja produktu (vizuálna aj technická stránka riešenia, nové funkcionality, štandardy, platformy a iné)
  • sledovať novinky a trendy technológií s cieľom prinášať nové návrhy na zlepšenia, vízie do budúcnosti
  • spolupráca s vývojovým tímom a produkt vizionármi pri určovaní funkčných a nefunkčných požiadaviek na nové funkcie aplikácie
  • zabezpečiť bezproblémové fungovanie, aktualizácie, update, release produktu

Výhody a ďalšie informácie

  • finančné ohodnotenie závisí od pracovných skúseností
  • významný vplyv na rast spoločnosti, produktový plán a spôsob akým spoločnosť podniká
  • práca s modernými technológiami využívajúc AI, prediktívna analýza, strojové učenie, RPA
  • zaškolenie do celého produktu
  • Agilne vedené projekty
  • možnosť získať zamestnanecké akcie
  • flexibilná pracovná doba
  • možnosť Home-office, práca remote
  • casual dress code
  • využitie multisport karty
  • možnosť dovolenky navyše
  • friendly pracovné prostredie, čerstvé ovocie, pražená káva
  • work-life balance, pet friendly office
  • spoločné športové a kultúrne podujatia, pravidelné raňajky
  • Plat:od 3500€ brutto/mesiac

Charakteristika klienta:Naším klientom je rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť zo Slovenska, zameraná na optimalizáciu procesov, akým podniky analyzujú, monitorujú a zlepšujú svoje vnútorné procesy.

Informácie o výberovom procese:
Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Požiadavky na uchádzača

  • Level pozície:Stredný manažment
  • min. 7 rokov skúseností dizajnu a architektúry softvéru a aplikácií
  • seniorné skúsenosti s vývojom v rôznych jazykoch C #, .NET, AWS na Microsoft platforme
  • dobrá znalosť dizajnu HTML / CSS, JavaScriptu a UI / UX
  • anglický jazyk na pokročilej úrovni slovom aj písmom

Kontaktujte spoločnosť Synergie Slovakia s.r.o.

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnostiach JOBAGENT.SK s.r.o. a Synergie Slovakia s.r.o. a to v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 z 27. apríla 2016 a v zmysle Memoranda o spracúvaní osobných údajov na marketingové účely.

Dunajská 4
811 08 Bratislava

Monika Branišová
branisova@synergie.sk
+421 254 415 522

Spoločnosť Synergie Slovakia, s. r. o. bola založená ako dcérska spoločnosť francúzskej spoločnosti Synergie v roku 1999. Počas svojho pôsobenia sa Synergie zaradila medzi najuznávanejšie personálno-poradenské spoločnosti so stabilnou pozíciou na trhu. Za naším úspechom stojí najmä výborná znalosť pracovného trhu, rozsiahla databáza obsahujúca tisíce CV a naši konzultanti, ktorí disponujú širokými znalosťami a skúsenosťami vo svojich odboroch. Vďaka uvedeným skutočnostiam pomáha Synergie svojim klientom nájsť vysoko kvalitných pracovníkov, ktorí spĺňajú ich očakávania ako z odborného hľadiska, tak z pohľadu ich firemnej kultúry.