Úvodná stránka / Ponuky práce / Finance Manager

    Vyhľadávanie práce

    Platy a benefity

    • Ekonomika a účtovníctvo,
      Finančný manažér € 2.080,-

    Finance Manager

    Lugera & Maklér spol. s r.o.

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    • sledovanie finančných a účtovných činností v spoločnosti
    • príprava mesačných a ročných výkazov
    • analýza finančnej situácie, ziskovosti, výrobných nákladov v spoločnosti
    • plánovanie a sledovanie cash flow
    • príprava rozpočtu a následná prognóza pre ďalšie obdobie
    • vykonávanie pravidelného reportingu
    • komunikácia s finančnými inštitúciam

    Plat: od 2000 € brutto, navýšenie na základe seniority kandidáta

    Požiadavky na uchádzača

    • ukončené vysokoškolské vzdelanie (ekonomické, finančné zameranie)
    • predošlé skúsenosti na podobnej pozícií
    • skúsenosť s programom SAP
    • balík Microsoft - pokročilá úroveň
    • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni - NUTNOSŤ
    • dobré organizačné schopnosti, flexibilita, analytické myslenie

    Kontaktujte spoločnosť Lugera & Maklér spol. s r.o.

    Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnostiach JOBAGENT.SK s.r.o. a Lugera & Maklér spol. s r.o. a to v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 z 27. apríla 2016 a v zmysle Memoranda o spracúvaní osobných údajov na marketingové účely.

    Jilemnického 3, 911 01 Trenčín
    Štúrova 27, 040 01 Košice
    Mlynské Nivy 49, 821 09 Bratislava
    Štúrova 22, 949 01 Nitra

    Alena Prokopovičová
    alena.prokopovicova@lugera.com
    +421 905 825 570

    Lugera & Makler is the leading recruitment firm in Slovakia offering interested candidates a wide variety of challenging job opportunities on a constant base. Our customers are most of the leading companies in Slovakia (multi nationals as well as national companies) offering you new career perspectives. If you are ready for a move, than please act now. Because action is what unites every great success...