Úvodná stránka / Ponuky práce / Do práce ťa odvezieme, ubytovanie poskytneme. Hľadáme šikovných operátorov do automobilového priemyslu.

Do práce ťa odvezieme, ubytovanie poskytneme. Hľadáme šikovných operátorov do automobilového priemyslu.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Výroba automobilov v Nitre,
  • Práca v 3-zmennej prevádzke,
  • Zabezpečená doprava (pre ľudí z okolia),
  • Zabezpečené ubytovanie (pre ľudí mimo región).
  • Zaradenie na vyhovujúcu pozíciu,
  • Zaškolenie pred začlenením do výroby,
  • Práca podľa inštrukcií daného výrobného postu,
  • Pracuje sa v stoji,
  • Pracuje sa na 3 zmeny (ranná, nočná poobedná).

  • Práca na zmluvu priamo do kmeňa spoločnosti ( nie cez agentúru ),
  • Možnosť rastu v rozvíjajúcej sa spoločnosti,
  • Zabezpečená dopravy z okolitých miest a obcí,
  • Zabezpečené ubytovanie v prípade ľudí mimo región,
  • Dobré finančné ohodnotenie,
  • Vernostný bonus 400 EUR,
  • 13. plat,
  • Rôzne iné benefity ako zvýhodnené stravovanie, príspevok pri individuálnej doprave,
  • 3% platu na doplnkové dôchodkové poistenie, interné benefity (príspevky) na relax, vzdelávanie a iné...

Dátum nástupu: ASAP

Platové ohodnotenie:
997 € priemerná mesačná brutto mzda (základná mzda 792 € + mesačný bonus 0-15% základnej mzdy + 13. plat + príspevok na dopravu 20 € prípadne zvoz Nitra okolie ZDARMA ) Benefity : vernostný bonus od 200 € až do výšky 400 €, 250€ odmena za každého nového, celkový príjem brutto: 792,00 €

Pracovný pomer:
plný úväzok

Požiadavky na uchádzača

  • Požadované vzdelanie:
  • základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa
  • Požiadavky na zamestnanca: Ochota naučiť sa výrobné inštrukcie,
  • Dodržiavanie výrobných inštrukcií,
  • Možnosť pracovať v stoji,
  • Možnosť pracovať v 3-zmennej prevádzke (ranná, nočná, poobedná).

Kontaktujte spoločnosť INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnostiach JOBAGENT.SK s.r.o. a INDEX NOSLUŠ s.r.o. a to v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 z 27. apríla 2016 a v zmysle Memoranda o spracúvaní osobných údajov na marketingové účely.

Prešovská 38, 821 02 Bratislava

Centrála Bratislava
ponuka@indexnoslus.sk
02/49 10 93 22
0917 870 028
0918 575 068

INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce a logistika .

Spolupráca s nami Vám zaistí:
  • výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
  • konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
  • vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
  • výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.