Úvodná stránka / Ponuky práce / Payroll specialist – with French and English

Payroll specialist – with French and English

Synergie Slovakia s.r.o.

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • For our client, strong brand in e-commerce we are looking for candidates, experienced in payroll and speaking French and English. If you are prepared to work for strong, growing and constantly improving company, open to your ideas and appreciating your effort, please send us your CV. Your responsibilities will include:
  • payroll processing
  • payroll accounting support
  • payroll Balances and controls at input and output
  • complex payroll queries & escalations
  • vendor operations management
  • point of contact for internal departments
  • various interesting internal projects (e.g. process improving)

Výhody a ďalšie informácie

  • large scale of benefits (will be introduced to you later)
  • Plat:from 1400 EUR (this is minimal guaranteed salary; higher salary for more senior candidate)

Charakteristika klienta:International company, global leader in e-commerce.

Informácie o výberovom procese:
Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Požiadavky na uchádzača

  • Level pozície:Specialist
  • French B2, Fluent English (C1) languages
  • 2+ years in payroll processing (for European or Middle East country)
  • Advanced Excel (pivot tables, vlookup)
  • organized, detail oriented, analytical personality

Kontaktujte spoločnosť Synergie Slovakia s.r.o.

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnostiach JOBAGENT.SK s.r.o. a Synergie Slovakia s.r.o. a to v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 z 27. apríla 2016 a v zmysle Memoranda o spracúvaní osobných údajov na marketingové účely.

Dunajská 4
811 08 Bratislava

Peter Lazový
lazovy@synergie.sk
+421 254 415 522

Spoločnosť Synergie Slovakia, s. r. o. bola založená ako dcérska spoločnosť francúzskej spoločnosti Synergie v roku 1999. Počas svojho pôsobenia sa Synergie zaradila medzi najuznávanejšie personálno-poradenské spoločnosti so stabilnou pozíciou na trhu. Za naším úspechom stojí najmä výborná znalosť pracovného trhu, rozsiahla databáza obsahujúca tisíce CV a naši konzultanti, ktorí disponujú širokými znalosťami a skúsenosťami vo svojich odboroch. Vďaka uvedeným skutočnostiam pomáha Synergie svojim klientom nájsť vysoko kvalitných pracovníkov, ktorí spĺňajú ich očakávania ako z odborného hľadiska, tak z pohľadu ich firemnej kultúry.