Úvodná stránka / Ponuky práce / Web developer (Javascript, PHP)

Vyhľadávanie práce

Platy a benefity

  • Informačné technológie,
    Operátor IT/IS € 680,-
    Riaditeľ IT € 2.530,-
    Web master € 790,-
    Databázový analytik € 1.390,-
    Datamining analytik € 1.490,-
    Databázový špecialista € 1.770,-

Web developer (Javascript, PHP)

Synergie Slovakia s.r.o.

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Baví ťa vývoj Back- endu aj Front- endu? Chceš sa stať súčasťou šikovných Web developerov v Bratislave? Britská spoločnosť otvára pobočku na Slovensku a ty máš možnosť byť pri jej vzniku. Atraktívna príležitosť podieľať sa na vytvorení a nastavení novej pobočky. Hľadáme Full-stack web developerov so znalosťami a praktickými skúsenosťami s PHP, Javascript, SQL. Tvojou úlohou bude:
  • vývoj nových funkcionalít webových portálov od samotného návrhu až po finalizáciu
  • stabilizácia existujúceho riešenia e-shopu
  • podieľanie sa na analýze a návrhu riešení
  • sledovanie nových technológií, dizajnových vzorov a postupov
  • testovanie riešení Využívané technológie:
  • Front-end: SCSS, JS, jQuery, Bootstrap, three.js/ WebGL knižnica pre 3D grafy, AngularJS
  • Back-end: PHP, Wordpress ,framework ako Zend alebo Symphony, API (FB / Google / Stripe alebo iné)

Výhody a ďalšie informácie

  • finančné ohodnotenie závisí od pracovných skúseností
  • máš príležitosť byť súčasťou vybudovania novej pobočky v Bratislave a spojenia s Londýnom
  • školiace a vzdelávacie programy
  • friendly pracovné prostredie
  • Plat:od 2 000€ brutto/ mesiac

Charakteristika klienta:Náš klient je poskytovateľom e-shopu s centrálou v Londýne.

Informácie o výberovom procese:
Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Požiadavky na uchádzača

  • Level pozície:Špecialista
  • veľmi dobrá znalosť JavaScript, jQuery, PHP, Wordpress
  • práca s SQL, API, Git
  • znalosť responsívneho designu web stránok
  • znalosť najnovších trendov v oblasti webového dizajnu
  • akékoľvek vedomosti alebo skúsenosti s UX / UI / Wireframing
  • vedomosti a skúsenosti s webovým dizajnom vrátane príslušného softvéru (Adobe Photoshop / Illustrator)
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (slovom aj písmom)

Kontaktujte spoločnosť Synergie Slovakia s.r.o.

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnostiach JOBAGENT.SK s.r.o. a Synergie Slovakia s.r.o. a to v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 z 27. apríla 2016 a v zmysle Memoranda o spracúvaní osobných údajov na marketingové účely.

Dunajská 4
811 08 Bratislava

Monika Palacková
palackova@synergie.sk
+421 254 415 522

Spoločnosť Synergie Slovakia, s. r. o. bola založená ako dcérska spoločnosť francúzskej spoločnosti Synergie v roku 1999. Počas svojho pôsobenia sa Synergie zaradila medzi najuznávanejšie personálno-poradenské spoločnosti so stabilnou pozíciou na trhu. Za naším úspechom stojí najmä výborná znalosť pracovného trhu, rozsiahla databáza obsahujúca tisíce CV a naši konzultanti, ktorí disponujú širokými znalosťami a skúsenosťami vo svojich odboroch. Vďaka uvedeným skutočnostiam pomáha Synergie svojim klientom nájsť vysoko kvalitných pracovníkov, ktorí spĺňajú ich očakávania ako z odborného hľadiska, tak z pohľadu ich firemnej kultúry.