Úvodná stránka / Ponuky práce / Ak chceš pracovať v HR, máme pre teba pozíciu HR asistenta s možnosťou kariérneho rastu

Vyhľadávanie práce

Platy a benefity

  • Ľudské zdroje a personalistika,
    Asistent ľudských zdrojov € 770,-

Ak chceš pracovať v HR, máme pre teba pozíciu HR asistenta s možnosťou kariérneho rastu

Synergie Slovakia s.r.o.

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Ak ťa láka personalistika a vždy si chcel/a pracovať v HR, máme pre teba voľné miesto na pozícii HR asistenta. Obsadzovať budeš pracovné ponuky z rôznych odvetví. Nezáleží odkiaľ k nám prídeš, dôležité je, čo nám svojimi skúsenosťami ponúkneš. Vytvoríme ti potrebné a kvalitné zaškolenie, stačí ak máš rád/a kreativitu, rôznorodosť, dynamiku a hovoríš aktívne po anglicky. Čo bude tvojou misou?
  • hľadať správne talenty na pracovné pozície z oblastí či už obchodu, financií, bankovníctva, administratívy alebo marketingu pre našich zaujímavých a popredných klientov
  • spolupracovať na projektoch s konzultantmi, ktorí ťa naučia všetko potrebné
  • vytvárať inzercie a spracovať reakcie uchádzačov, ktoré dostaneš
  • aktívne oslovovať vhodných kandidátov podľa kritérií klienta
  • telefonicky komunikovať s uchádzačmi a preveriť základné požiadavky
  • dohodnúť konzultantom osobné pohovory s kandidátmi
  • zaujímať sa o novinky a trendy v oblasti HR a trhu práce

  • priateľský tím Synergie ľudí, ktorí ťa radi privítajú a zaškolia
  • osobný a kariérny rozvoj - stagnovať u nás určite nebudeš
  • zúčastniš sa na rôznych networkingových eventoch, teambuildingoch a mesačných raňajkách
  • bližšie spoznáš ako fungujú rôzne popredné spoločnosti
  • podporíme tvoje jazykové vzdelávanie a budeš súčasťou našich interných tréningov
  • sicks days, home office či flexibilný pracovný čas sú u nás samozrejmosťou
  • Plat:od 900 € brutto (viac v závislostí od skúseností kandidáta) + variabilná zložka mzdy podľa individuálnych výkonov

Charakteristika klienta:Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo:

Informácie o výberovom procese:
Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Požiadavky na uchádzača

  • Level pozície:Asistent
  • máš chuť, energiu a motiváciu pracovať v dynamickom prostredí HR agentúry
  • ukončil si vysokoškolské vzdelanie aspoň 1. stupňa
  • aktívne a navyše rád/a komunikuješ po anglicky (B2), nemecký jazyk navyše veľkou výhodou
  • si vytrvalý/á a tímový hráč, ktorý ťahá za jeden povraz
  • máš rád/a veľké výzvy a hľadáš 'áno' riešenia namiesto 'nie' argumentov
  • Ak ťa čokoľvek z tejto ponuky zaujalo a stále ju čítaš: pošli svoje aktuálne CV v anglickom jazyku
  • pár vetami v angličtine napíš prečo by si chcel/a u nás pracovať a čo od nás či od danej pozície očakávaš
  • ak ti zavolám budeš vedieť kto sme a čomu sa venujeme

Kontaktujte spoločnosť Synergie Slovakia s.r.o.

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnostiach JOBAGENT.SK s.r.o. a Synergie Slovakia s.r.o. a to v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 z 27. apríla 2016 a v zmysle Memoranda o spracúvaní osobných údajov na marketingové účely.

Dunajská 4
811 08 Bratislava

Lenka Hlopková
hlopkova@synergie.sk
+421 254 415 522

Spoločnosť Synergie Slovakia, s. r. o. bola založená ako dcérska spoločnosť francúzskej spoločnosti Synergie v roku 1999. Počas svojho pôsobenia sa Synergie zaradila medzi najuznávanejšie personálno-poradenské spoločnosti so stabilnou pozíciou na trhu. Za naším úspechom stojí najmä výborná znalosť pracovného trhu, rozsiahla databáza obsahujúca tisíce CV a naši konzultanti, ktorí disponujú širokými znalosťami a skúsenosťami vo svojich odboroch. Vďaka uvedeným skutočnostiam pomáha Synergie svojim klientom nájsť vysoko kvalitných pracovníkov, ktorí spĺňajú ich očakávania ako z odborného hľadiska, tak z pohľadu ich firemnej kultúry.