Úvodná stránka / Ponuky práce / Hľadáme Špecialistu v oblasti vymáhania pohľadávok! aj pre Absolventov

Hľadáme Špecialistu v oblasti vymáhania pohľadávok! aj pre Absolventov

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Máte skúsenosti s telefonickou komunikáciou so zákazníkmi?
  • Zvládate náročné situácie ľavou zadnou a dokážete pracovať samostatne? Ponúkame prácu aj pre ABSOLVENTOV v oblasti spotrebiteľských úverov!
  • POPIS POZÍCIE:
  • Vašou náplňou práce bude: Telefonická a emailová komunikácia so zákazníkmi a so zamestnávateľmi klientov Komunikácia s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti Vedenie agendy zo zrážok mzdy Riešenie neštandardných situácií

Výhody a ďalšie informácie

  • PONÚKAME:
  • Mesačné bonusy až do výšky 150 EUR Školenia v oblasti pohľadávok Mladý kolektív Rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť v oblasti spotrebiteľských úverov Možnosť kariérneho rastu Pravidelné Teambuildingy Svojou reakciou na pracovný inzerát v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len 'GDPR') vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu Oznámenie o ochrane osobných údajov, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/manpower/sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že: (i) moje osobné údaje budú spracovávané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Lazaretská 8, Bratislava 811 08, Slovenská republika, IČO: 35 958 898, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len 'Prevádzkovateľ') v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente Oznámenie o ochrane osobných údajov; a (ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v Oznámení o ochrane osobných údajov, alebo na gdpr@manpower.sk.
  • PLAT: 900 € + Variabilná zložka

Požiadavky na uchádzača

  • PROFIL KANDIDÁTA:
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti Skúsenosť v podobnom sektore (môže byť aj brigáda) Schopnosť zvládať náročné situácie Samostatnosť Komunikatívnosť Proklientska orientácia Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie vysokoškolské I. stupňa Pozícia je vhodná pre absolventa Áno

Kontaktujte spoločnosť MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnostiach JOBAGENT.SK s.r.o. a MANPOWER SLOVENSKO s.r.o. a to v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 z 27. apríla 2016 a v zmysle Memoranda o spracúvaní osobných údajov na marketingové účely.

Lazaretská 8
811 08 Bratislava

Zuzana Nemcová
zuzana.nemcova@manpower.sk
+421 2 57 106 900

Manpower Inc. je jedna z popredných svetových spoločností v oblasti personálnych služieb a 419. najväčšou spoločnosťou na svete. Spoločnosť vytvára a poskytuje služby, ktoré umožňujú jej klientom dosiahnuť úspech v meniacom sa svete práce. Spoločnosť MANPOWER SLOVENSKO s.r.o. bola založená v máji roku 2003 ako dcérska spoločnosť Manpower France. Našim klientom poskytujeme komplexné personálne služby s dôrazom na flexibilitu pracovnej sily. Pobočky Manpower nájdete na Slovensku v štyroch mestách - v Bratislave, Nitre, Žiline a Košiciach, pričom každá z pobočiek zastrešuje celý príslušný región. Obráťte sa na tím odborníkov na ľudské zdroje v ktorejkoľvek zo štyroch pobočiek Manpower na Slovensku a my vám pomôžeme víťaziť v meniacom sa svete práce.