Úvodná stránka / Ponuky práce / R&D department - Water Hydraulics Systems Engineer

    Vyhľadávanie práce

    Platy a benefity

    • Informačné technológie,
      Konzultant operačných systémov € 1.700,-
      Správca operačných systémov € 1.190,-
      Správca počítačovej siete € 960,-
      Správca IS € 1.120,-

    R&D department - Water Hydraulics Systems Engineer

    MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    • POPIS POZÍCIE:
    • Develop and design hydraulics related components, i.e., valves, pumps, dispensers, heaters, hoses, etc. for washer machine.
    • Work with supplier to drive and implement concept to meet code and specification.
    • Drive and implement cost reduction and quality improvement projects for hydraulic components.
    • Establish and improve testing methods for validation.
    • Develop innovative concept to improvement wash performance by using hydraulic related components or algorithm.
    • Work in the lab to prove the technical feasibility from concept to implementation in production.

    Výhody a ďalšie informácie

    • PONÚKAME:
    • International environment and global career opportunities. Opportunity to have a great impact on company development. Great team spirit and atmosphere. Opportunity to travel internationally.
    • PLAT: from 1200€ gross

    Požiadavky na uchádzača

    • PROFIL KANDIDÁTA:
    • Bachelor's degree in Mechanical Engineering.
    • Relevant experience in product development, preferably related to water system or hydraulics.
    • Strong fluid mechanics background.
    • Strong hands on set to run capability.
    • Excellent data acquisition and sound data analysis capability.
    • English is a must.
    • Results orientation and ability to meet the deadlines.
    • High level of self-motivation, ability to work independently.
    • Problem-solving attitude, protectiveness, teamwork.
    • Good communication skills.

    Kontaktujte spoločnosť MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.

    Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnostiach JOBAGENT.SK s.r.o. a MANPOWER SLOVENSKO s.r.o. a to v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 z 27. apríla 2016 a v zmysle Memoranda o spracúvaní osobných údajov na marketingové účely.

    Námestie legionárov 2727/5
    080 01 Prešov

    Bruno Gágyor
    bruno.gagyor@manpower.sk
    +421 512 941 000

    Manpower Inc. je jedna z popredných svetových spoločností v oblasti personálnych služieb a 419. najväčšou spoločnosťou na svete. Spoločnosť vytvára a poskytuje služby, ktoré umožňujú jej klientom dosiahnuť úspech v meniacom sa svete práce. Spoločnosť MANPOWER SLOVENSKO s.r.o. bola založená v máji roku 2003 ako dcérska spoločnosť Manpower France. Našim klientom poskytujeme komplexné personálne služby s dôrazom na flexibilitu pracovnej sily. Pobočky Manpower nájdete na Slovensku v štyroch mestách - v Bratislave, Nitre, Žiline a Košiciach, pričom každá z pobočiek zastrešuje celý príslušný región. Obráťte sa na tím odborníkov na ľudské zdroje v ktorejkoľvek zo štyroch pobočiek Manpower na Slovensku a my vám pomôžeme víťaziť v meniacom sa svete práce.