Úvodná stránka / Ponuky práce / HR špecialista

    Vyhľadávanie práce

    Platy a benefity

    • Ľudské zdroje a personalistika,
      Špecialista ľudských zdrojov € 1.260,-

    HR špecialista

    Grafton Recruitment Slovakia s.r.o.

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    • Komplexné zastrešenie interných HR procesov vrátane mzdovej a personálnej agendy
    • Vyhľadávanie IT talentov pre nové technologické výzvy
    • Oslovovanie cieľovej skupiny prostredníctvom sociálnych sietí, organické, grafické posty
    • Identifikácia a zabezpečenie potrieb spoločnosti prostredníctvom rozvoja, angažovanosti, motivácie a zachovania ľudského kapitálu
    • E-learning, tréningy, koučing zamestnancov
    • Riadenie a rozvoj personálnej komunikácie smerom k zamestnancom
    • Participácia na budovaní pozitívnej značky zamestnávateľa
    • Budovanie firemnej kultúry

    Výhody a ďalšie informácie

    • Plat: 1 300 - 1 500 EUR
    • Stabilné prostredie zdravej, profitabilnej spoločnosti
    • Priestor pre vlastné nápady a inovácie
    • Participácia na vývoji HR časti softvéru /IT nástroje, návrhy, redesign
    • Flexibilný pracovný čas
    • Q- odmeny
    • Príspevok na DDS, jubileá, spoločné aktivity a iné,..

    Referenčné číslo ponuky: 6-12-33067

    Požiadavky na uchádzača

    • Predchádzajúce relevantné skúsenosti na podobnej pozícii, ideálne zo stredne veľkej IT spoločnosti
    • Vynikajúca znalosť prislúchajúcej platnej legislatívy
    • Komunikácia s inštitúciami štátnej správy, sociálneho a zdravotného zabezpečenia
    • Projektová orientácia
    • Samostatnosť, entuziazmus, energia
    • Skúsenosti so mzdovým systémom

    Kontaktujte spoločnosť Grafton Recruitment Slovakia s.r.o.

    Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnostiach JOBAGENT.SK s.r.o. a Grafton Recruitment Slovakia s.r.o. a to v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 z 27. apríla 2016 a v zmysle Memoranda o spracúvaní osobných údajov na marketingové účely.

    Obchodná 2
    811 01 Bratislava

    Pavlovičová
    info@grafton.sk
    0911620066

    Sme spoločnosť, ktorú vedie inštinkt, inšpiruje inovácia a talent.

    Grafton je popredný dodávateľ personálnych služieb v oblasti náboru, Talent Manažmentu, či rôznych HR riešení s viac ako 30 ročnými skúsenosťami. Sme jednou z najväčších európskych nezávislých spoločností, s 35 pobočkami v 6 európskych krajinách.