Úvod  |   Ponuky práce  |   Platy  |   Popisy profesií  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Ponuky práce / Senior IT Analytik, konzultant

Vyhľadávanie práce

Platy a benefity

  • Informačné technológie,
    Operátor IT/IS € 680,-
    Riaditeľ IT € 2.530,-
    Web master € 790,-
    Databázový analytik € 1.390,-
    Datamining analytik € 1.490,-
    Databázový špecialista € 1.770,-

Senior IT Analytik, konzultant

DWC Slovakia

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Návrh riešenia informačných systémov,
  • Návrh architektúry informačných systémov,
  • Návrh riešenia integračných rozhraní,
  • Komunikácia s klientom a implementácia požiadaviek,
  • Vedenie tímu.

Výhody a ďalšie informácie

  • zázemie stabilnej slovenskej spoločnosti,
  • možnosť rýchleho odborného rastu,
  • individuálny prístup k zamestnancom,
  • zaujímavá práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti,
  • nepretržité vzdelávanie a rozvoj Vašich zručností.

- veľký dôraz kladieme na schopnosť učiť sa nové veci,
- kreatívne myslenie,
- rozhľadenosť v širokom spektre IT,
- samostatnosť, operatívne riešenie problémov, logické myslenie
- schopnosť a snaha o osobný rast

Požiadavky na uchádzača

  • Microsoft Outlook - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • XML - základy
  • SQL - základy

Kontaktujte spoločnosť DWC Slovakia

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnostiach JOBAGENT.SK s.r.o. a DWC Slovakia a to v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 z 27. apríla 2016 a v zmysle Memoranda o spracúvaní osobných údajov na marketingové účely.

a.s.
Mlynské nivy 71
821 05 Bratislava

Beata Némethyová
beata.nemethyova@dwcslovakia.sk
+421 905 144 721

DWC Slovakia a.s.je renomovaná slovenská softvérová spoločnosť so sídlom v Bratislave, ktorá sa dlhé roky špecializuje na oblasť spracovania elektronických dokumentov a s nimi súvisiacich procesov a to nielen v oblasti verejnej a štátnej správy (eGovernment), ale aj v komerčnej sfére. Našim zákazníkom ponúkame špičkové riešenia vybudované na báze sofistikovaných a viackrát ocenených technológií rakúskej spoločnosti Fabasoft - vedúceho európskeho dodávateľa softvérových riešení v oblasti Document Management System, Enterprise Content Management, Workflow, Content Governance a eGovernment.