Úvod  |   Ponuky práce  |   Platy  |   Popisy profesií  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Ponuky práce / PHP programátor

Vyhľadávanie práce

Platy a benefity

  • Informačné technológie,
    Operátor IT/IS € 680,-
    Riaditeľ IT € 2.530,-
    Web master € 790,-
    Databázový analytik € 1.390,-
    Datamining analytik € 1.490,-
    Databázový špecialista € 1.770,-

PHP programátor

Brokeria, a.s.

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Bavia ťa moderné technológie? Máš chuť experimentovať, na nič sa nehraješ a si tímový hráč?
  • Hľadáme šikovného, samostatného programátora, ktorý má rád výzvy, programátorsky myslí,zároveň rozumie tomu čo programuje, nebojí sa pýtať a diskutovať o možných riešeniach.
  • Práca si vyžaduje znalosť minimálne:
  • PHP (7.x) (Laravel)
  • JavaScript, HTML, css
  • MySQL, Oracle
  • GIT
  • Výhodou sú skúsenosti s Python (numpy, pandas), Java
  • Nehľadáme iba kódovača, ale tvorcu programu, ktorý rozumie tomu čo robí, zaujíma sa o potreby užívateľov, chápe kontext požiadavky a hlavne prinesie vlastné nápady.

Výhody a ďalšie informácie

  • Stabilné a motivačné zázemie
  • Dynamická a zaujímavá práca
  • Možnosť sebarealizácie, možnosť osobného a profesijného rozvoja

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú vyhovovať našim požiadavkám.

Požiadavky na uchádzača

  • PHP - expert
  • JavaScript - pokročilý
  • MySQL - pokročilý
  • PL/SQL - pokročilý
  • Oracle Database - pokročilý
  • HTML - pokročilý

Kontaktujte spoločnosť Brokeria, a.s.

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnostiach JOBAGENT.SK s.r.o. a Brokeria, a.s. a to v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 z 27. apríla 2016 a v zmysle Memoranda o spracúvaní osobných údajov na marketingové účely.

Einsteinova 11
851 01 Bratislava

Personalne oddelenie
personalne@brokeria.sk
+421 220 422 906

Brokeria, a.s. je nová spoločnosť pôsobiaca v oblasti finančného sektora. Do svojho tímu hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí budú mať jedinečnú možnosť podieľať sa hneď od začiatku na tvorbe procesov a budovaní značky na trhu. Naším cieľom je vybudovať silný a stabilný tím ľudí s chuťou pracovať a učiť sa nové veci.