Úvod  |   Ponuky práce  |   Platy  |   Popisy profesií  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Ponuky práce / SOURCER/RESEARCHER (part time 25-30h/týž.) (3-12-30571/JA)

    Vyhľadávanie práce

    Platy a benefity

    • Stavebníctvo,
      Vedúci projekt. tímu € 2.210,-

    SOURCER/RESEARCHER (part time 25-30h/týž.) (3-12-30571/JA)

    Grafton Recruitment Slovakia s.r.o.

    10.07.2018 Vedľajší pracovný pomer (čiastočný úväzok)

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    • Máš skúsenosti s vyhľadávaním kandidátov na sociálnych sieťach? Chceš získať ďalšie zaujímavé skúsenosti v oblasti HR? Staň sa členom nášho košického tímu. Hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu SOURCER/RESEARCHER. Tvojou pracovnou náplňou bude:- vyhľadávanie a aktívne oslovovanie potenciálnych kandidátov v dostupných databázach a na sociálnych sieťach v súlade so zadanými kritériami- realizácia aktivít HR marketingu, aktívna komunikácia s cieľom náboru potenciálnych kandidátov- headhuntingové aktivity/executive search- telefonický a e-mailový kontakt s kandidátmi- selekcia kandidátov podľa pridelených kritérií- pozývanie kandidátov na pracovný pohovor- testovanie jazykových znalostí kandidátov- spolupráca s marketingovým oddelením pri tvorbe reklamy a pracovných ponúk- participácia na interných projektoch- starostlivosť o internú databázu kandidátov- administratívne úkony súvisiace s pracovnou pozíciou, reporting

    • Je množstvo dôvodov, prečo si vybrať práve nás - tradícia, know-how, zázemie medzinárodnej spoločnosti.. ale kto to dnes o sebe nehovorí, však? :) V čom však vynikáme? Je to náš interne nazývaný 'Grafton spirit' - v Graftone sme jednoducho radi spolu, baví nás to, čo robíme a chceme to robiť najlepšie ako sa dá. Za svoju prácu dostaneš fixnú odmenu a v prípade úspešného obsadenia pozície tvojim kandidátom získaš odmenu podľa zadefinovaných interných pravidiel odmeňovania našej spoločnosti.Čo viac?- od začiatku na nič nebudeš sám - absolvuješ potrebné školenia a vzdelávacie aktivity, ktoré z Teba spravia experta v oblasti, pre ktorú budeš pracovať;- máš k dispozícii balíček finančných i nefinančných benefitov, ktoré si môžeš namixovať podľa vlastného výberu (jazykové kurzy, športové aktivity s kolegami a iné);- vieš si výborné zarobiť - stačí len chcieť a makať!

    Kandidát svojim podpisom dobrovoľne udeľuje spoločnosti Grafton Recruitment Slovakia, s.r.o., IČO: 35 874 155, Obchodná 2, 811 01  Bratislava (ďalej len Grafton), súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení: „Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti Grafton dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami Grafton za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo na účel zavedenia predzmluvných vzťahov podľa §7 ods. 4 písm. b) zákon č. 122/2013 Z.z. Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom keď mi spoločnosť Grafton sprostredkuje vhodné zamestnanie a uplynie garančná doba voči budúcemu zamestnávateľovi vyplývajúca zo zmluvných podmienok medzi Graftonom a budúcim zamestnávateľom, alebo dňom, kedy požiadam o likvidáciu svojich osobných údajov, ako aj v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované. V prípade odvolania tohto súhlasu, alebo uplynutí lehoty, alebo v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované, spoločnosť Grafton osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje. Spoločnosť Grafton ma poučila o právach vyplývajúcich z § 20 zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov v znení zákona č.90/2005 Z.z a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny “

    Poučenie: V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov spoločnosť Grafton Recruitment Slovakia, s.r.o., ICO: 35 874 155, so sídlom: Obchodná 2, 811 01  Bratislava, nebude uchovávať osobne údaje o uchádzačovi, ktorého žiadosť o zamestnanie bola zamietnutá. Osobne údaje tohto uchádzača budú zlikvidovane najneskôr do 30dni od ich obdržania.

    Požiadavky na uchádzača

    • Hľadáme kandidáta/kandidátku na čiastočný úväzok (25- 30h/týždenne)Práca je vhodná pre študenta VŠ s relevatnou HR praxou, prípadne pre skúsených HRistov, ktorí potrebujú určitú dávku flexibility.Požiadavky:- skúsenosti v oblasti HR, ideálne z IT prostredia ( HR stáž, prax, Trainee program, PT )- skúsenosť s prácou na call centrách výhodou- skúsenosti s obsadzovaním IT, ale aj iných technických a netechnických pozícií- dobrý prehľad o pracovnom trhu na Slovensku a trendoch v sourcingu kandidátov- prirodzene komunikatívny typ so schopnosťou networkingu- profesionálne vystupovanie s mierou empatie pre prácu s ľudmi - kreativita, schopnosť hľadať cesty a nové riešenia- orientácia na cieľ, obchodnícky duch- flexibilita a schopnosť rýchlo reagovať na meniace sa prostredie- schopnosť samostatnej a systematickej práce s dobrým time manažmentom- komunikatívna úroveň angličtiny- pokročilá znalosť MS Office Výberový proces bude vyzerať nasledovne:1. Preselekcia došlých CVs 2. Telefonický prescreening vhodných kandidátov3. Osobný pohovor a riešenie modelových situácií

    Kontaktujte spoločnosť Grafton Recruitment Slovakia s.r.o.

    Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnostiach JOBAGENT.SK s.r.o. a Grafton Recruitment Slovakia s.r.o. a to v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 z 27. apríla 2016 a v zmysle Memoranda o spracúvaní osobných údajov na marketingové účely.

    Grafton Recruitment Slovakia, s.r.o.
    Námestie SNP 1
    811 06 Bratislava 1

    alebo

    Obchodná 19
    811 06 Bratislava

    Ričányová Anna
    anna.ricanyova@grafton.sk
    02-59 208 111 / 02-59 208 122-práca v UK

    Grafton Recruitment – Váš partner pri hľadaní práce Hľadáte novú prácu? Chcete nájsť stále zamestnanie alebo brigádu? Nie ste si istí ako správne napísať životopis (CV)? Čo je dôležité vedieť na pracovnom pohovore alebo výberovom konaní? Aké je Vaše uplatnenie na trhu práce? Spoločnosť Grafton Recruitment Slovakia, svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovania práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale aj prácu v zahraničí, najmä v Anglicku a Írsku. Zameriavame sa najmä na ponuky práce v nasledujúcich odboroch: Finance, Banking&Accounting; Technologies–Engineering; Construction&Real Estate; IT&Telco; HR, Office Services&Law; Business Support Centers; Sales&Marketing; Temporary Staffing&Industrial Placements; International Division; Pharmaceutical; Catering&Hospitality and Blue Collars. Okrem pracovných ponúk Vám poradíme ako napísať životopis, sprievodný list alebo ako sa pripraviť na pohovor. Medzi naše služby patrí tiež personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement. Záleží nám na kvalite a snažíme sa na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto sme implementovali systém riadenia kvality ISO 9001 uznávaný aj v Európe. Grafton Recruitment, ktorý bol založený v roku 1982, zaznamenal významný nárast v posledných piatich rokoch. So 76 pobočkami v 19 krajinách sveta, naša pobočková sieť poskytuje schopnosť byť bližšie klientom a naši konzultanti majú znalosť lokálneho aj medzinárodného trhu (Belgium, Chile, China, Czech Republic, France, Greece, Hong Kong, Hungary, Ireland, Lithuania, Poland, Portugal, Romania, Russia, Singapore, Slovakia, Spain, Turkey, UAE, UK).