Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Ponuky práce / EXECUTIVE SEARCH MANAGER (1-12-29032/JA)


Podobné ponuky práce


Vyhľadávanie práce


Platy a benefity

  • Bankovníctvo a financie,
    Account manažér - bankovníctvo € 1.360,-

Zapojte sa do prieskumu platov a porovnajte si vaše platové podmienky. [ Porovnať plat ]

Slovník cudzích slov

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

     

EXECUTIVE SEARCH MANAGER (1-12-29032/JA)

Grafton Recruitment Slovakia s.r.o.

11.04.2018 Hlavný pracovný pomer

Grafton Recruitment Slovakia s.r.o.  

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Nebaví ťa už robiť čisto recruitment, ale máš chuť na strategickejšiu rolu v HR ? Si stále v pohybe a neustále ti vyzváňa telefón ? Komunikácia s obchodnými partnermi a stretávanie nových ľudí ti robia vyslovene radosť ? Ak tvoja odpoveď bola 3 krát áno, je celkom pravdepodobné, že hľadáme práve teba. Dáme ti priestor na komplexnej pozícii, kde vyniknú všetky tvoje silné stránky. Hľadáme profesionála v nábore zamestnancov, ktorý má chuť posunúť sa v recruitmente o úroveň vyššie a bližšie ku klientom. Networkera, ktorý sa rád stretáva s obchodnými partnermi a novými investormi.Takže, čo bude tvojou prácou ? - Riadenie projektu náboru stredného a vyššieho manažmentu pre výrobné spoločnosti na celom území SR.- Spolupráca s Country manažérom pri nastavovaní stratégií v oblasti budovania vzťahov s klientmi.- Udržiavanie vzťahov a kontaktov so strategickými zákazníkmi.- Zastupovanie Graftonu na stretnutiach s partnerskými spoločnosťami (obchodné komory, agentúry).- Stretávanie sa so zahraničnými investormi.- Cielené oslovovanie a recruitment kandidátov na pozície stredného a vyššieho manažmentu pre výrobné spoločnosti.

Práca v regióne

Práca na pozícii


Výhody a ďalšie informácie

  • Je množstvo dôvodov, prečo si vybrať práve nás - tradícia, know-how, zázemie medzinárodnej spoločnosti... ale kto to dnes o sebe nehovorí, však? :) V čom však vynikáme? Je to náš interne nazývaný 'Grafton spirit' - v Graftone sme jednoducho radi spolu, baví nás to, čo robíme a chceme to robiť najlepšie ako sa dá.A čo viac?U nás žiadne táckarne. Na obed s kolegami si zájdete do niektorej z reštaurácií v centre mesta. Na každý pracovný deň od nás dostanete stravné lístky. Výbornú čerstvo pomletú kávičku si však radšej vychutnávame v našej kuchynke rovnako ako aj ostatné bezodné nápoje. Vitamíny po celý rok vám dodá ovocie do práce. Vždy iné a starostlivo vybrané. Ak by ste napriek tomu marodili, môžete využiť 2 dni plateného zdravotného voľna (sick days) na preliečenie. Záleží nám na tom, aby sa naši kolegovia neustále vzdelávali. Náš tréningový plán je pripravený tak, aby ste v každej fáze vášho rozvoja dostali potrebný balík školení, tréningov, praktických workshopov. Najnovšie znalosti o trendoch v zo sveta HR si prinášame konferencií. Podporujeme aj jazykové vzdelávanie príspevkom na jazykové kurzy podľa vášho výberu. Po dni plnom stretnutí s kandidátmi, komunikáciou s klientmi dobre padne relax v niektorom z fitiek, plavární, wellness centier, ktoré využívame v rámci športového benefitu. Dávame si každý kvartál ambiciózne ciele. Odmenou pre tých, ktorí ich splnia je deň voľna navyše. Takto ich môžeme mať do roka aj 4.Pracujeme s plným nasadením, ale rovnako si aj užívame naplno napríklad aj na našich chýrnych teambuildingoch. Príležitostí byť spolu po práci je však aj počas celého roka veľa.

Kandidát svojim podpisom dobrovoľne udeľuje spoločnosti Grafton Recruitment Slovakia, s.r.o., IČO: 35 874 155, Obchodná 2, 811 01  Bratislava (ďalej len Grafton), súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení: „Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti Grafton dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami Grafton za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo na účel zavedenia predzmluvných vzťahov podľa §7 ods. 4 písm. b) zákon č. 122/2013 Z.z. Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom keď mi spoločnosť Grafton sprostredkuje vhodné zamestnanie a uplynie garančná doba voči budúcemu zamestnávateľovi vyplývajúca zo zmluvných podmienok medzi Graftonom a budúcim zamestnávateľom, alebo dňom, kedy požiadam o likvidáciu svojich osobných údajov, ako aj v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované. V prípade odvolania tohto súhlasu, alebo uplynutí lehoty, alebo v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované, spoločnosť Grafton osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje. Spoločnosť Grafton ma poučila o právach vyplývajúcich z § 20 zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov v znení zákona č.90/2005 Z.z a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny “
 Poučenie: V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov spoločnosť Grafton Recruitment Slovakia, s.r.o., ICO: 35 874 155, so sídlom: Obchodná 2, 811 01  Bratislava, nebude uchovávať osobne údaje o uchádzačovi, ktorého žiadosť o zamestnanie bola zamietnutá. Osobne údaje tohto uchádzača budú zlikvidovane najneskôr do 30dni od ich obdržania.

Požiadavky na uchádzača

  • Hľadáme práve Teba, ak :- máš skúsenosti s náborom zamestnancov, ideálne z agentúrneho prostredia- máš predchádzajúce skúsenosti z oblasti služieb a obchodu- hovoríš plynule po anglicky (úroveň B2), budeš sa stretávať s obchodnými partnermi, ktorí nehovoria po slovensky- je komunikácia je tvoja silná stránka- máš silnú motiváciu pre HR, ak chceš byť v Graftone úspešný, musí Ťa práca baviť- sa rýchlo učíš nové veci, HR svet je dynamický a musíme byť vždy o krok vpred- máš energiu na rozdávanie - si aktívny vodič , aby si sa odviezol na stretnutia ku klientom.

Grafton Recruitment Slovakia s.r.o.

Grafton Recruitment Slovakia, s.r.o.
Námestie SNP 1
811 06 Bratislava 1

alebo


Obchodná 19
811 06 Bratislava

Lalinská Mariana
mariana.lalinska@grafton.sk
02-59 208 111 / 02-59 208 122-práca v UK

Grafton Recruitment – Váš partner pri hľadaní práce Hľadáte novú prácu? Chcete nájsť stále zamestnanie alebo brigádu? Nie ste si istí ako správne napísať životopis (CV)? Čo je dôležité vedieť na pracovnom pohovore alebo výberovom konaní? Aké je Vaše uplatnenie na trhu práce? Spoločnosť Grafton Recruitment Slovakia, svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovania práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale aj prácu v zahraničí, najmä v Anglicku a Írsku. Zameriavame sa najmä na ponuky práce v nasledujúcich odboroch: Finance, Banking&Accounting; Technologies–Engineering; Construction&Real Estate; IT&Telco; HR, Office Services&Law; Business Support Centers; Sales&Marketing; Temporary Staffing&Industrial Placements; International Division; Pharmaceutical; Catering&Hospitality and Blue Collars. Okrem pracovných ponúk Vám poradíme ako napísať životopis, sprievodný list alebo ako sa pripraviť na pohovor. Medzi naše služby patrí tiež personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement. Záleží nám na kvalite a snažíme sa na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto sme implementovali systém riadenia kvality ISO 9001 uznávaný aj v Európe. Grafton Recruitment, ktorý bol založený v roku 1982, zaznamenal významný nárast v posledných piatich rokoch. So 76 pobočkami v 19 krajinách sveta, naša pobočková sieť poskytuje schopnosť byť bližšie klientom a naši konzultanti majú znalosť lokálneho aj medzinárodného trhu (Belgium, Chile, China, Czech Republic, France, Greece, Hong Kong, Hungary, Ireland, Lithuania, Poland, Portugal, Romania, Russia, Singapore, Slovakia, Spain, Turkey, UAE, UK).