Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Ponuky práce / Microsoft sytémový administrátor s MCSA, MCSE

Vyhľadávanie práce

Platy a benefity

  • Informačné technológie,
    Operátor IT/IS € 680,-
    Riaditeľ IT € 2.530,-
    Konzultant DB systémov € 2.000,-
    Web master € 790,-
    Databázový analytik € 1.390,-
    Datamining analytik € 1.490,-

Microsoft sytémový administrátor s MCSA, MCSE

Spotrebiteľ BA o.z.

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Administrator bude pracovať na projekte ako súčasť tímu špecialistov pre platformu Microsoft technológii. Úlohy ako Active Directory Security - podrobná analýza prostredia z hľadiska efektivity, stability a bezpečnosti. Sytémovo ovládať MC technológie ako sú Lync/Skype for Business, Office 365, Exchange, Sharepoint .

Výhody a ďalšie informácie

  • Auto , mobil, ubytovanie možné

Volajte hneď 0905607435

Požiadavky na uchádzača

  • Certifikácia os Microfoftu MCSA, MCSE

Alojz Hančin Ing

hancin@slovholding.sk
+421905607435

Spotrebiteľské aktivity