Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Ponuky práce / Baví ťa skriptovanie v Linuxových jazykoch? Hľadám Linux kódera / testera na automatizované testovanie.

Vyhľadávanie práce

Platy a benefity

  • Informačné technológie,
    Vedúci vývojového tímu € 2.020,-
    Softvérový vývojár € 1.650,-
    Programátor analytik € 1.600,-
    Programátor € 1.350,-

Baví ťa skriptovanie v Linuxových jazykoch? Hľadám Linux kódera / testera na automatizované testovanie.

SYNERGIE Slovakia s.r.o.

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Network IP divízia Telco spoločnosti, fokusovaná na programovanie softwareov do rôznych switchov, gatewayov a routrov, hľadá Linux kódera / testera na automatizované testovanie.
  • Čo budeš mať pod palcom?
  • vývoj automatizovaného testovania (tvorbu Linux skriptov) a zodpovednosť za celý cyklus
  • analýzu požiadaviek na testovanie + návrh stratégie testovania a testovacích plánov
  • systémové integračné testovanie a tiež riadenie regresného, akceptačného testovania
  • report chýb developerom a spolupráca pri samotnom vývoji produktu (bude na tebe či produkt pôjde do prevádzky)

  • práca s najnovšími technológiami v medzinárodnom tíme (spolupráca s tímami v Holandsku a v Amerike (Silicon Valley)
  • vývoj unikátnych a inovatívnych riešení
  • kvalitné zaškolenie v tréningovom centre spoločnosti
  • balík benefitov (25 dní dovolenky, životné poistenie, ročný bonusový plán, a iné...)

Naším klientom je medzinárodná, známa a rýchlo rastúca spoločnosť pôsobiaca v oblasti telekomunikácií.

Požiadavky na uchádzača

  • Čo musíš ovládať?
  • Linux skriptovanie (Perl, Shell, Phyton, Bash)
  • základy C/C++
  • základy v oblasti sietí a IP protokolov
  • algoritmy
  • Anglický jazyk - aktívne slovom aj písmom (spolupráca s medzinárodnými tímami)
  • Výhodu máš keď:
  • poznáš GSM, 3G, IP siete, Cisco Routre, TCL
  • máš zanietenie a zvedavosť, a tiež 'Out-of-the-box' myslenie
  • si kreatívny a vedel by si navrhovať aj netradičné spôsoby testovania

Dunajská 4,
811 08, Bratislava

Filip Labanc
labanc@synergie.sk
0905778264

V SYNERGIE už viac ako 17 rokov hľadáme talenty pre medzinárodné spoločnosti ako aj lokálne start-upy. Naše skúsenosti s trhom práce zdieľame na blogu Hľadači pokladov, ktorý patrí medzi TOP 5 firemných blogov na Slovensku. Sme držiteľom viacerých prestížnych ocenení (RecruitRank Awards, Bloger roka, All stars team Profesia).