Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Ponuky práce / Javascript developer - Home office, živnosť

Vyhľadávanie práce

Platy a benefity

  • Informačné technológie,
    Operátor IT/IS € 680,-
    Riaditeľ IT € 2.530,-
    Web master € 790,-
    Databázový analytik € 1.390,-
    Datamining analytik € 1.490,-
    Databázový špecialista € 1.770,-

Javascript developer - Home office, živnosť

SYNERGIE Slovakia s.r.o.

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Staň sa súčasťou mladého tímu moderného start-upu, ktorý vyvíja komplexný lekársky softvér. Stačí ak kódiš v JavaScripte, chceš robiť Angular a Node a mať priamy vplyv na ďalší rozvoj produktu.
  • Budeš sa podieľať na analýze, vývoji a implementácii rôznych modulov spomínaného medicínskeho riešenia
  • Podľa preferencie môžeš vyvíjať buď frontendovú alebo backendovú časť
  • Budeš zodpovedný za synchronizáciu databázy aj kryptovanie
  • Budeš využívať technológie AngularJS, NodeJS, Atom, CouchDB a PouchDB
  • Budeš spolupracovať pri testovaní, tvoriť dokumentáciu, zodpovedať za ďalší rozvoj
  • Budeš môcť pracovať na živnosť aj s Home officom (po zabehnutí aj úplným)

Výhody a ďalšie informácie

  • Možnosť pracovať na živnosť/TPP (podľa preferencie)
  • Full-time home-office po zapracovaní
  • Práca v modernom dynamickom prostredí
  • Možnosť ďalších projektov
  • Adekvátna až nadštandartná mzda + iné bonusy

Ak ťa ponuka zaujala a chceš vedieť viac informácií kontaktuj ma na: styrakova@synergie.sk
Do prílohy nezabudni vložiť tvoje CV. ;)

Požiadavky na uchádzača

  • JavaScript
  • ... a ešte raz JavaScript - hlavne Angular.js
  • Ak máš skúsenosť s Node.js je to výhoda

Dunajská 4,
811 08, Bratislava

Filip Labanc
labanc@synergie.sk
0905778264

V SYNERGIE už viac ako 17 rokov hľadáme talenty pre medzinárodné spoločnosti ako aj lokálne start-upy. Naše skúsenosti s trhom práce zdieľame na blogu Hľadači pokladov, ktorý patrí medzi TOP 5 firemných blogov na Slovensku. Sme držiteľom viacerých prestížnych ocenení (RecruitRank Awards, Bloger roka, All stars team Profesia).