Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Ponuky práce / Expedice objednávek od 130 Kč / hod, Praha - Stránčice

Podobné ponuky práce

    Vyhľadávanie práce

    Platy a benefity

    • Strojárstvo,
      Skladník € 590,-
    • Obchod,
      Skladník € 560,-
    • Logistika a doprava,
      Skladník € 640,-

    Zapojte sa do prieskumu platov a porovnajte si vaše platové podmienky. [ Porovnať plat ]

    Slovník cudzích slov

    Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

    Expedice objednávek od 130 Kč / hod, Praha - Stránčice

    LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

    03.11.2017 Hlavný pracovný pomer

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    • Přijmeme šikovné ženy a muže na práci do expedice objednávek (finální balení drobné elektroniky a příslušenství).

    Práca v regióne

    Práca na pozícii

    Výhody a ďalšie informácie

    • HPP s nástupní mzdou od 130 Kč hrubého
    • ubytování za 1600 Kč/měsíc (u metra Opatov) nebo příspěvek
    • dopravu zdarma (z metra Opatov)
    • bonus za sezónu až 10 000 Kč
    • stravenky v hodnotě 85 Kč za směnu
    • zaučení na pozici samozřejmostí
    • po zaučení navýšení hodinové mzdy o 5 Kč
    • růst mzdy se získáváním dalších znalostí
    • trvalé a stabilní zaměstnání
    • možné týdenní zálohy

    Požiadavky na uchádzača

    • čistý VTR
    • znalost PC
    • nástup ihned / dohodou

    Nad Opatovem 2140/2
    149 00 Praha 11 - Chodov

    Jiřina Filipová
    jirina.filipova@lepsiprace.cz
    +420 725 426 038

    Jsme česká personální společnost zaměřená na český pracovní trh. Úspěšnou nás dělají lidé, kteří s námi pracují. Sdílejte společně s námi naše hodnoty, kterým věříme. Znalost pracovního trhu, naše odbornost a rychlost rozhodování jsou tím, co nás žene dopředu. Neustále rosteme, a to i díky spolupráci s Vámi – našimi kandidáty a našimi klienty. Stavíme na férovém jednání se zaměstnanci a klienty a na odpovědném podnikání. Naši stávající klienti to oceňují a my věříme, že o tom přesvědčíme i vás. Jste-li zaměstnavatel, bude nám ctí najít vám dobré zaměstnance, a jste-li zaměstnanec, rádi vám nabídneme takovou práci, která vás uspokojí. Jsme lidé a s lidmi pracujeme, lidem věříme, a proto jsme zde.