Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Ponuky práce / SW developer C/C++ pre lídra v oblasti vývoja terminálov

Vyhľadávanie práce

Platy a benefity

  • Informačné technológie,
    Operátor IT/IS € 680,-
    Riaditeľ IT € 2.530,-
    Web master € 790,-
    Databázový analytik € 1.390,-
    Datamining analytik € 1.490,-
    Databázový špecialista € 1.770,-

SW developer C/C++ pre lídra v oblasti vývoja terminálov

SYNERGIE Slovakia s.r.o.

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Hľadáme tím developerov Junior/Senior v C/C++, ktorí sa budú zaoberať vývojom informačného systému do platobných terminálov pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá je v tejto oblasti jednotkou na trhu strednej a východnej Európy.
  • Vašou úlohou bude:
  • návrh, vývoj, implementácia a údržba informačného systému
  • podieľať sa na výbere vhodných technológií a riešení pre zabezpečenie technickej architektúry

Výhody a ďalšie informácie

  • rôzne odborné a jazykové školenia
  • možnosť HomeOffice
  • sick days

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Požiadavky na uchádzača

  • 1-5 roč. prax (Junior/Senior) v oblasti IT (z finančného sektora s integrovaním projektov - výhodou)
  • objektovo-orientované programovanie v C/C++
  • znalosť REST a SOAP
  • SQL výhodou
  • skúsenosť s riešením automatizovaných transkacií je výhodou
  • anglický jazyk - komunikácia so zahraničnými tímam

Dunajská 4,
811 08, Bratislava

Filip Labanc
labanc@synergie.sk
0905778264

V SYNERGIE už viac ako 17 rokov hľadáme talenty pre medzinárodné spoločnosti ako aj lokálne start-upy. Naše skúsenosti s trhom práce zdieľame na blogu Hľadači pokladov, ktorý patrí medzi TOP 5 firemných blogov na Slovensku. Sme držiteľom viacerých prestížnych ocenení (RecruitRank Awards, Bloger roka, All stars team Profesia).