Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Ponuky práce / C# .NET Developer v startupe - finančné technológie

Vyhľadávanie práce

Platy a benefity

  • Informačné technológie,
    Operátor IT/IS € 680,-
    Riaditeľ IT € 2.530,-
    Web master € 790,-
    Databázový analytik € 1.390,-
    Datamining analytik € 1.490,-
    Databázový špecialista € 1.770,-

C# .NET Developer v startupe - finančné technológie

PeerCredit Ltd

15.03.2017

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Startup pôsobiaci v oblasti finančných technológií hľadá kolegu či kolegyňu na pozíciu C# .NET developer. Pridaj sa k nám a podieľaj sa zmene pôžičkového trhu v celej EÚ.
  • Kto sme a čo robíme?
  • Sme rýchlo rastúci startup. Pracujeme v co-workingovom centre v Bratislave. Vyvíjame novú platformu kolektívneho požičiavania, kde si ľudia požičiavajú priamo medi sebou (peer-to-peer lending). Chceme zlepšiť prístup aj postoj ľudí k pôžičkám. Veríme, že požičiavanie by malo byť jednoduché, rýchle a dostupné. Naším cieľom je najlepšia užívateľská skúsenosť na trhu.
  • Čo bude náplňou tvojej práce?
  • Pomoc pri vyvíjaní backend systému webovej aplikácie. Súčasťou projektu je tvorba vnútornej logiky, webového rozhrania a API pre mobilné aplikácie. Projekt je založený na technológiách Microsoft Stack, C# .NET, ASP.NET MVC 5, MS SQL Server s Entity Framework 6.0, Web API 2.0; všetko prepojené prostredníctvom IoC. Pracovať budeš so skúsenými seniormi aj šikovnými juniormi. Pracujeme individuálne aj tímovo. Vymieňame si skúsenosti a spoločne hľadáme nové a elegantnejšie riešenia, aby sme zabezpečili čo najvyšší štandard kvality a funkcionality vyvíjanej platformy.

  • Vieme ponúknuť akýkoľvek spôsob spolupráce (TPP, plný aj skrátený úväzok, dohody, živnosť).
  • Hľadáme ľudí s rôznou úrovňou skúseností, obsadzujeme seniorské i juniorské pozície.
  • Ponúkame nadštandardné finančné ohodnotenie aj podiel v spoločnosti.
  • U nás pracuješ vtedy, kedy ti to najlepšie vyhovuje.
  • Podporujeme profesionálny rozvoj a vzdelávanie nášho tímu. Do obsahu vzdelávania pritom zasahuješ ty, lebo vieš, čo potrebuješ.
  • Vytvárame si neformálne prostredie, v ktorom sa nám dobre pracuje.
  • Co-workingové centrum ti okrem pitného režimu poskytne príležitosť získať nové kontakty aj inšpirácie.

Pošli nám svoje CV na adresu jobs@peercredit.com. Na tvoj mail zaručene odpovie Alexandra.

Požiadavky na uchádzača

  • Ponúkame viacero pozícií pre kandidátov s rôznou úrovňou skúseností.
  • Požadované zručnosti:
  • C# .NET
  • MS SQL Database
  • ASP.NET MVC (nie je podmienkou, ale pomôže)
  • OOP a analytické myslenie
  • Používané technológie:
  • Entity Framework 6.0
  • Autofac IoC
  • ASP.NET MVC 5 with Bootstrap and jQuery
  • Web API 2.0 with OAuth2

Vladimir Repisky
jobs@peercredit.com

PeerCredit Ltd je startupová spoločnosť v oblasti finančných technológií. Pracujeme na zmene pôžičkového trhu v oblasti kolektívneho požičiavania. Peer-to-peer lending alebo kolektívne požičiavanie predstavuje alternatívny spôsob poskytovania pôžičiek, kde ľudia zdieľajú finančné prostriedky priamo medzi sebou. Vďaka tomu majú svoje financie pod kontrolou a zároveň z nich viac profitujú. Chceme zlepšiť prístup ľudí k pôžičkám. Veríme, že požičiavanie by malo byť jednoduché, rýchle a dostupné. Naším cieľom je najlepšia užívateľská skúsenosť na trhu.