Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Ekonomický SW pre živnostníka

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Ekonomický SW pre živnostníka

Milan, 17.10.2008 09:54

Ahojte! Som živnostník, nemám veľa penazí na vyhadzovanie. Potrebujem program ktorý zvládne jednoduché účtovníctvo a nebude ma stáť majland. Mesačne mám asi tak 15 faktúr. Poraďte mi ďakujem!

reagovať    poslať známemu

Sachso, 17.10.2008 09:57

Re Milan: Pohoda od Stormware je uplne v pohode. Mas tam jednouche uctovnictvo, a ked budes potrebovatpodvojne,lahkomozes rozsirit. Cenu za 5k moze zvladnut kazdy.

MIlan, 17.10.2008 09:59

Re Sachso: nieco lacnejsie? To sa plati 5 000 len jednorazovo alebo je tam nejaky pausal pre support ak su zmeny v zakonoch? Nie je lepsi Money?

Sachso, 17.10.2008 10:02

Re MIlan: to je jednorazovy naklad. ak chces servis, tak si priplatis. ak sinemozes dovolit 5000 sk, tak zivnost rovno zrus a nepodnikaj.

Peter85, 17.10.2008 18:54

Re MIlan: Money S3 mini verzia stoji okolo 2000. Len si prever, ci jednorazovo a kolko stoja upgrades. To by ti mohlo stacit pri tom pocte faktur co pises. ta firma ponuka aj sirsiu verziu s obmedzenym poctom zaznamov, tak sa pripadne informuj...

Sachso, 18.10.2008 20:43

Re Peter85: Kedze pouzivam POHODU, tak dopolnim, ze tam nie je obmedzenie na pocat faktur. Dokonca mozem mat viac uctovnych jednotiek, teda viac firiem. Nechcem tym vsak povedat ze Pohoda je najlepsie rieseni. Neviem.

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 159