Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Vaše prvé skúsenosti?

Vaše prvé skúsenosti?

Lubo, 27.08.2008 15:06

Zaujímalo by ma aké máte spomienky na prvé dni v práci. Prácu v obchode považujem za dosť stresujúcu. Nejaké námety ako prekonať stres zo stresu? Vdik.

reagovať    poslať známemu

retriver, 28.08.2008 00:30

Re Lubo: STRES vs NO STRES je podla mna zalezitost povahy. Obchodnik musi mat povahu na to aby sa nestresoval, ci ho odmietne klient, zotrie sef alebo natrie kolega.

Bertran, 23.09.2008 12:08

Re Lubo: Ja som isiel robit obchodneho zastupcu s velkym respektom. Odisiel som zo statnej institucie do komercenej firmy, z coho som mal velku obavu. Tusil som ze to bude narocnejsie na vykon, pretoze v statnom sektore to je ako v socializme. Prisiel aj stres, ale to som zvladol, pretoze som organizacne disciplinovany typ, takze prekvapeniam sa branim uz preventivne.

asWromeddyia debdsds(at)doggy-lovers-email.bid , 06.05.2016 16:36

Laco, 14.10.2008 16:01

Re Lubo: Záleží od toho, či pracujete pre niekoho za mzdu, alebo provízie, alebo pracujete čiste pre seba na živnosť. Pozor, ten druhý spôsob je náročnejší na sebadisciplínu, kreativitu, vytrvalosť a samostatnosť. Avšak v druhom prípade, ak ste dôsledný a systematický, máte neobmedzené možnosti zárobkov a rastu. Preto ľudia sa dívajú na obchodníkov s dešpektom, pretože nie sú ochotní vziať na seba zodpovednosť a úskalia, ktoré profesia obchodníka prináša.

Bertran, 19.10.2008 15:19

Re Laco: Presne tak. Pracovat na zivnost znamena vacsiu zodpovednost voci sebe.

Karol1, 21.01.2009 18:25

Re Lubo: Stres nie je o nic vacsi ako ked som isiel zo zakladnej na strednu skolu. Ak si dokazal zvladnut toto, tak zvladnes aj stres z natupu do prace.

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 44