Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Accenture Technolgy Solutions

Accenture Technolgy Solutions

robotron, 02.03.2012 23:51

Re gurun: ja som si jedneho dna povedal, ze ma praca ktoru robim (mimo it) az tak nebavi, dal som vypoved, a poslal som zivotopisy kade tade, aj do acc. nikto sa neozval. ani som si nemusel dat hroznovy cukor aby mi doslo ze by to mohlo byt tym ze som nemal ziadnu relevantnu vedomost:)
takze som si povedal ze sa nieco naucim. pol roka som sedel doma na zadku a ucil som sa sql, c++, co mi prislo pod ruku to som sa aspon na basic level naucil. tak ako sa to len doma da ked sa ti chce, ani den som nevynechal. poslal som opat zivotopisy s updatnutymi skillmi a hla, zrazu nebol problem, a nielen v acc. ani na sekundu ma nenapadlo ze by ma IT firma mohla chciet na technicku poziciu s tym, ze 'ahoj, tu mate som rozhladeny ale nic neviem'. to sa vazne nestava. mozno na nejake nahadzovanie excelovskych tabuliek by to mohlo stacit ale tvoja predstava je dost nerealna. ked si taky sikovny tvrdis, nakup si knihy, otvor si google a ides. za par mesiacov bude uz daco vediet a IT firma ta nebude brat ako utopistickeho snilka ale niekoho kto ma relany zaujem nieco robit.
vela stastia, drzim Ti palce, urcite to vyjde ale musis byt proaktivny.

Vaša reakcia

Vaše meno / prezývka: *
Váš e-mail (nepovinné):   Zverejniť email
Text príspevku *:

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 46