Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum /

gurun, 04.02.2012 07:30

Re neg: Nenarazal som na programatorov v zahranici v zmysle McDonald, ale na dalsich IT-karov infrastruktura, design infra a podobne. Poznam kopec rodenych Anglicanov, co zacali v McDonalde, ako predavac a teraz su z nich IT experti a o tom tocim. Neucili sa doma, len prejavili zaujem, schopnost ucit sa, a dostali priestor ! Na Slovensku nieco take nehrozi, lebo kazda jedna firma je tu arogantne prasa a realita je tu taka, ze to tu stoji za h....o. O tych programatoroch, co si nevedia najst job by sa dalo polemizovat. Nie kazdy z nich je taky velky programator, ako si napr. mysli, aj o tom to je. Maju pocit, ze su koderi jak svina, no ale problem je tak trosku inde. Ja pisem do ATS, takze sa to tyka momentalne ATS a tych sanci, pretoze ATS na Slovensku vacsinou kazdy ospevuje, ako idealnu firmu s priestorom na nabeh do programovania, pretoze naucia a vytrejnuju, aj "opice". Lenze ono je to uplne inak. Uz by mohol skoncit ten traparsky marketing na IT dream companies v SR. P.S: nie som ziadny IT blbecek, co nic nevie a zrazu chce nebesku poziciu. Slovensko neni o sanciach a talente, ale o trapnych znamostiach. Ako povedal moj kamos mozes mat talent ako Boh, myslenie ako Steve Jobs, ale ked to tu v SR raz riadia ch..i a znamosti, tak ides len oproti stene a nikam. A je to pravda !

Zaslať informáciu o diskusii známemu

Vaše meno: *
Váš e-mail: *
E-mail prijímateľa: *
Sprievodný text - informácia pre prijímateľa *:
Linka na diskusiu sa pripojí k mailu automaticky.

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 34