Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Accenture Technolgy Solutions

Accenture Technolgy Solutions

Marek Gešo, 25.11.2011 15:41

Ahojte. V Accenture pracujem 14-ty rok. Mám na starosti marketing a komunikáciu a asi niečo robím zle, keďže táto diskusia sa mi dostala do pozornosti až teraz (cca 5 rokov od jej vzniku) :-)
Keďže vidím, že sem ešte občas niekto zavíta tak si dovolím pripojiť pár poznámok za stranu Accenture pre budúce generácie :-)
(1) Mrzí ma každý jeden človek, ktorý od nás odíde s pocitom nespokojnosti a sklamania. Patrím k tým ľuďom, ktorí chcú mať istotu, že majú dobrý "produkt" (v tomto prípade pod pojmom produkt rozumiem vašu kariéru/prácu v Accenture) a až potom tento produkt marketujú von. V praxi to znamená, že sa zaujímam o všetko čo sa vo firme deje a snažím sa každému kecať do jeho kompetencií aj nad rámec mojej "jurisdikcie" (možno tým mnohým leziem na narevy :-)). Bohužiaľ, aj pri najlepšej snahe sa vám pri tomto vždy prihodia dve veci - buď sa o tých neduhoch nedozviete, alebo sú to veci ktoré sa vo veľkej korporácii (máme vyše 200 000 ľudí) dajú meniť iba pomaly. A mnohé z nich sú navyše možno aj charakteru, že nejde len o formálnu zmenu nejakých vnútrofiremných predpisov, ale aj celkového prístupu ľudí (čo chce viac času a vytrvalosti).
(2) Viem, že nie sme dokonalí (najhoršia vec čo sa vám môže stať je keď nadobudnete pocit že ste majstri sveta), ale pre mňa je strašne dôležité poznanie, že stále je tu dosť ľudí, ktorí sú nadpriemerne šikovní a majú snahu to tu neustále zlepšovať - a majú na to aj potrebné kompetencie. Hovorím o skúsenosti z prvej ruky, lebo osobne sedávam na stretnutiach, kde sa pozeráme na výsledky zamestnaneckých prieskumov spokojnosti a detailne sa bavíme o tom, čo vieme zlepšiť a ako.
(3) Pre IT ľudí bude možno užitočná informácia, že v Accenture si môžu vybrať z dvoch hlavných smerov (Consulting vs Technology Solutions). Kľúčové rozdiely čo budete robiť v rámci nich sa dajú pozrieť na stránke www.accenture.sk/technologie
(4) Ak má ktokoľvek z vás akékoľvek podnety, otázky či sťažnosti - prosím kľudne mi kedykoľvek volajte na 0903 424 501 alebo píšte na mail marek.geso@accenture.com, prípadne kľudne aj cez Facebook (Marek Geso).

Vaša reakcia

Vaše meno / prezývka: *
Váš e-mail (nepovinné):   Zverejniť email
Text príspevku *:

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 33