Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum /

Tomas, 20.03.2011 22:07

Re Pedro:
Ahojte, ja 1.apríla nastupujem do Accenture. Od vysokej školy som vymenil už 2 firmy a to čo mi najviac chýbalo bolo vzdelávanie a stereotypná práca. Každý chce len aby ste makali ako stroje, žiadny priestor na inovácie zlepšovanie a len makaj makaj makaj, takže od Accenture očakávam aspoň zlepšenie v tomto smere.
O tých personalistkách. Neviem koľko pohovorov a reakcií na prácu ste mali vy, ale čo sa týka personalistiek v Accenture aspoň tej jednej čo mala na starosti mňa, tak ju môžem hodnotiť na jednotku z hviezdičkou.
Kedže som zažil všeličo ani tu neočakávam, že to tu bude ideálne, ale život je boj :-)
a k tým veciam ohladne hladania práce. Beriem to, že som futbalový hráč, s tým rozdielom, že na nich sa môže prísť pozrieť hockto, vaše ihrisko sú internetové stránky, personálky ... Takže nie je nič nemorálne hladať si robotu keď ju máte, keď bude mať firma problémy, pošle vás preč a z vysoka sa na vás ...,

Zaslať informáciu o diskusii známemu

Vaše meno: *
Váš e-mail: *
E-mail prijímateľa: *
Sprievodný text - informácia pre prijímateľa *:
Linka na diskusiu sa pripojí k mailu automaticky.

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 167