Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Pohovor v Soitron

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Pohovor v Soitron

sansung22, 15.04.2008 02:09

viete niekto povedat ako prebieha pohovor na 1.st level v soitrone.ak je aj test,co vnom sa da ocakavat

reagovať    poslať známemu

gpupdate, 16.04.2008 11:15

Re sansung22:
Ako kazdej "IT stajni".
Prides, ohlasis sa pride niekto niekto 1th line/HR s usmevom ako "Jablcko na Hnojisku".
Polozi ti par otazok jedna otazka ktora sa vzdy opakuje ci vies co je "NAZOV_SPOLOCNOSTI ake jej jej portfolio" ak ano skip tejto casti ak nie tak,
dostanes uzasne cisla a pod... a aka je to uzasna spolocnost konkretne tato spolocnost je HP outsourcer cize zamestnava ludi pre HP stajnu.
define:Stajna = kopa agentov co maka vo smenach pre HP zakaznikov.
1line linie su pre zaciatocnikov ak mas zaujem sa nieco naucit ak vies chod rovno na 2nd line.
platovo je to dalej a nieje to az taka nuda tak 1-1.5r to moze cloveka bavit na 2nd line ;-P
Inak po roku sa budes citit ako "dobre cvicena opica" - plati pre 1th liniu.
Dalsia vec bude ze si prejdu stebou CV,
Anglictinu a potom nejake bla bla.
Posledna otazka je PLAT budu chciet CISLO.
dobre si premysli pozri si platovy monitor a nedaj sa :-)
podla toho cije to SAP/UNIX/WIN/BACKUP
mas intervaly kde ta pustia.
Potom ti tetuska mozno da nejaky papierovy test
Ten test pozostava zo cca 10 otazok.
Windows:bezne veci co je to RAID co je to win domena. ake druhy backupu poznas,Activedirectory a commandy na spravu Windows z cmd !
SAP: ci vies co je to transakcia v SAP alebo pod veci unix nepoznam mozno take veci ako init,ls, chmod a pod co vraveli znamy ked tam boli.
Potom dostane niekto technicky zdatnejsi.A on potom rozhodne ci si kvalifikovany pre danu poziciu.
ides na 2kolo (1kolo+2kolo) je mozne absolvovat aj sucastne ak si moc dobry a posles modelku do prec :-P
potom je uz len na Service Managerovi a platovej narocnosti a ich potrebe zohnat agenta na dany service ci nastupis alebo nie.
ak to zhrniem
1kolo: test+anglina
2kolo: pokec s technicianom v danej oblasti
3kolo podpis zmluvy+platove zalezitosti

bbo, 04.05.2009 14:12

Re gpupdate:
Ahoj,
ake su jazykove podmienky ? Myslim tym na akej urovni je potrebne ovladat anglictinu, aby clovek obstal v pohovore a samozrejme aj pri samotnej praci ?
Zaujima ma ci staci sa bezne dohovorit a citat technicke info, alebo je nutna perfektna eng.
Nevies nahodou ake su poziadavky na networking pozicie ? Co pripadne moze byt na vstupnom teste...
Thx za odpoved

Procho, 03.06.2010 15:26

Re bbo: caute chalani, som jedna z tych tetusiek co chodi na pohovory za Soitron, info ako to prebieha mate na soitron.sk, tak si tu zdielate info, kore su verejne dostupne :-)
pohovor ma vzdy jedno kolo, trva cca 1,5 hodinu, prejde sa technologia a anglicita a standardne vasa motivacia
na 1st line zacinaju vacsinou absolventi a po roku by sa mali posuvat dalej na 2nd, pripadne na 3rd line
Hocikto na HR vam da info ako to funguje staci spytat, vieme dat celkom presne info

AI, 24.09.2010 15:39

Procho, Tuna sa zdielaju behind scenes info, ktore firmy neuverejnuju na strankach. Skoda len ze tu nechodi viac ITakov.
Nevim ktory absolvent VS by taketo daco robil, ja urcite nie. Ja najradsej nic nerobim :-D

TORQ, 23.09.2010 23:57

1.5h je blbost su ludia co skoncia skor
a zbytok skor cakas na cloveka
mas test anglictina tech pohovor - peniaze ako vsade
to co zdiela ofiko firma je jedna strana mince
to co povedia ludia co tym presli alebo nepresli je dalsia strana mince a pokial viem minca ma 3 strany ale len na doch dokaze stabilne lezat :)

sansung22, 16.04.2008 17:00

Re gpupdate:
Prosim ta a tie testy byvaju z konkretnej oblasti napr. linux, alebo vsetko,cize SAP/UNIX/WIN/BACKUP.Lebo ja chcem zamerat na linux,napr. zo SAP neviem nic a urcite by som neurobil testy. diki

darius, 17.04.2008 13:33

Re sansung22:
je to vzdy pre danu oblast na ktoru sa hlasis
ak ides Linux nedostanes SAP otazky

zambo, 23.04.2008 09:45

tak
jedine ze ides na SAP to je inter medialny smer
Windows/SQL/Unix/Backup
cize jedna otazka skazdeho tam bude
ak ides na linux ako si uz predtym pisal
neboj dostanes otazku
co je to init/chmod/grep awk ako zmazes dir
ako si pozries procesy ako nastavis permission
a nejake chytaciky typu ls -la /tmp ; cd $_ a pod.. :0)

kamil, 20.11.2013 14:24

Re zambo: a ked by som siel na 1st line network, je to tazke ,alebo aky typ otazok davaju?

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 51