Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / IT praca vo viedni

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

IT praca vo viedni

jozo, 13.04.2008 10:51

Caute, mate niekto skusenosti ako je to s pracou a platom vo Viedni ? teraz pracujem ako programator v BA... podla platoveho prieskumu som pod priemerom ale stale som len student..oplati sa mi ist pracovat do Viedne ? diki

reagovať    poslať známemu

Tomas, 13.04.2008 14:11

Re jozo: Ak si z BA a mas moznost dochadzat do Viedne, t.j. neminies 20-30 tisic na ubytovanie vo Viedni a budes si aj stravu zabezpecovat na Slovensku, tak sa ti to rozhodne oplati. Samozrejme ze by sa ti oplatilo ist tam pracovat aj keby si tam mal byvat, ale uz by to nebolo tak vyhodne pre teba. Ak mas moznost ist do zahranicia tak nevahaj. Takato prax sa dobre vynima v tvojom CV a vies sa lepsie uplatnit v buducnosti.

PP, 16.04.2008 11:25

Re jozo:
Presne tak nielen ze TH napisal ze sa bude dobre
"...vynima v tvojom CV a vies sa lepsie uplatnit v buducnosti"
Ale budes mat moznost nadobudnut vela skusenosti
ktore tazko ziskas tu na Slovensku.
Niektore spolocnosti preplacaju cestovne den/par euro mne to vyslo cca 180skk/den.
Vlak do Viedne chodi zo stanice Petrzalka a je to cesta porovnatelna ako napr: z Trnavy.
Vo Viedni pracuje vela JAVA programatorov a embeded technikov mozno nebude zle ked si hodis inzerat na ubytko.
Ak by si chodil autom samemu sa ti to asi neoplati
lebo dialnicna znamka a benzin nieje sranda ale cesta je cca rovnako rychla ako vlak.

PR, 20.04.2008 20:02

poznate nejaku rakusku obdobu slovenskeho portalu profesia.sk, alebo tohto informatici.sk, kde su zdruzene vsetky IT ponuky pod jednou strechou ? lebo ako pozeram tak pozeram je to tam volake roztrusene po webe....BTW teraz ako sa dostavala dialnica z BA do viedne tak stale plati ze casovo je to ako ist vlakom ? dikes

PP, 23.04.2008 09:39

Re PR:
ak xces ist do AT mal by si vedet aspon ceknut
nemecky pretoze si budes musiet pomoct sam v mnohych aj dolezitych veciach /banka/urad prace a pod /
google.at
alebo
http://www.google.at/search?hl=de&q=arbeit+portal+job&btnG=Suche&meta=
monster network je vsade aj http://monster.at/
okrem ineho ak nenajdes tu na informatici
mozes skusit aj slovenske portaly nebudem ich vypisovat asi by sa to nepacilo prevazkovatelovi
ale zadas si tam zahranicie a pozres
aj jeden slovensky katalog ma spolupracu s monster
a ponuka joby prevzate od neho staci spravne vyklikat
Regards

lama, 05.03.2010 01:50

Ahojte, nasiel uz niekto tu IT pracu vo videni ?
zaujimalo by ma ako ste nasli taku poziciu pripadne ako vas nasla firma.
Tiez pokial ste vy oslovili ako reagovali na to ze ste z svk ?
Co vsetko treba vlastne vybavit aby clovek mohol tam pracovat ?(a urobi to firma?)
myslim ze ak firma priamo nepremysla zamestnat slovaka tak ci sa im bude chciet viacej vybavovat ..

europahr.sk, 29.08.2013 11:24

Re lama: IT pozicie v zahranici: www.europahr.sk alebo na fb: www.facebook.com/EuropaHRGroupSlovensko ;)

dinder, 05.03.2010 09:45

Re lama:
Pokial budes hladat intenzivne najdes. Treba byt trpezlivy. Najdi si rakuske pracovne weby, tam je ponuk az az. Ja som nasiel pracu, a to neviem ani po nemecky. Hlavne velke firmy beru ludi zo zahranicia, su pre nich lacnejsi ako lokalni.
Co sa tyka povolenia, tak ked som to ja vybavoval, prac. povolenie riesil zamestnavatel, v it oblasti to ale bola viacmenej iba formalita. Nakoniec som ale nasiel projekt v BA, takze som tam nesiel.

orange_11111, 17.03.2011 16:42

ako najdem tie rakukse weby ? ako by som to mal hladat ?

Peto, 18.11.2011 10:17

Re orange_11111: www.karriere.at :)

Lama, 06.03.2010 17:53

Re dinder: tak dik.. ale iba sa informujem, kedze viem plynule po nemecky, som v blave a raz by som chcel aj poriadne zarabat...

Pepe, 06.03.2010 20:29

Re Lama: Mas stastie s tou nemcinou, www.careesma.at posielaj CV priamo do rakuska.

Margarita, 16.07.2012 11:52

Dobrý deň,
s prácou vo Viedni mám veľkú skúsenosť. Je to tam dosť dobré. Teraz som po dlhej dobe prišla domov ale zase sa tam vraciam. Fakt si tam zarobím celkom dosť a správanie ľudí je o niečom inom. Prácu som zohnala cez dopytový systém. Mám s tým celkom skúsenosť, tak môžem odporučiť.
http://www.aaadopyt.sk/dopyty/17-praca.html

Angelina, 11.09.2013 13:23

Re Margarita: daj mi vedet kde robis moja Iu

vladimir, 28.06.2013 22:21

Re Margarita: Prosim Ta, ako je to najdenim ubytovania? Aky je mesancny najom?
diked
v.

sofo, 11.09.2012 08:05

Re Margarita:
pekna reklama

Barbora, 20.11.2013 10:18

Ahoj
nejdete niekto nahodou na brigadu do viedne na vianocne dekoracie? chcu dopredu zaplatit 40 € za ubytovanie a na mieste doplatit 110€, brigada je na 2 tyzdne, nepoznate to niekto?

Apple, 23.11.2015 07:28

I would like to show my thanks to you for blaiing me out of this instance. Because of browsing through the internet and getting thoughts that were not powerful, I assumed my life was gone. Living without the answers to the problems you've resolved all through your entire report is a critical case, and ones that might have in a wrong way affected my career if I hadn't come across your web blog. Your capability and kindness in touching all things was priceless. I'm not sure what I would've done if I hadn't encountered such a step like this. I can now look forward to my future. Thank you very much for this expert and results-oriented guide. I won't hesitate to endorse the sites to any person who needs and wants support on this matter.

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 32