Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Správa firemnej webovej stránky

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Správa firemnej webovej stránky

Georgo, 13.04.2008 03:18

Zdravím Vás,
Chcel by som sa spýtať, kolko by ste pýtali za správu, aktualizovanie a úpravu firemnej stránky bežiacej na Joomle

reagovať    poslať známemu

Tomas, 13.04.2008 14:03

Re Georgo: kolko podstranok to ma mat? Len staticke texty, alebo aj nejaka dynamika (cenniky, produkty, nieco co si meni klient a nejde o bezny text). Kolko hodin predpokladas mesacne ze by si sa tomu venoval? Region - BA, KE, BB, PO? Bud konkretnejsi :)

310, 13.04.2008 15:05

Re Tomas: loooool. Sorry za spam, ale nedalo mi to :D fakt si to pekne deinoval :D

Georgo, 13.04.2008 19:12

Re Tomas:
Region BA, firma na svojej stránke prevádza e - shop a má tam cenníky a v budúcnosti plánuje svoju ponuku rozšíriť. Koľko hodín sa tomu budem venovať?Netuším.

Cpk, 11.06.2008 23:41

Re Georgo: za Joomlu? hm co ja viem ved tam nic neprogramujes uz tem je vsetko spravene, mozno nejaka uprava v grafike,. doinstalovanie modulov...za rozbehanie by som si vypytal tak cca 5000, a za spravovanie za kazdu upravu tak simnolicky kilečko

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 47