Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Pozna niekto - Dupress consulting?

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Pozna niekto - Dupress consulting?

wondog, 10.02.2008 21:43

Zdravim, chcel by som sa spytat ci ma niekto skusenostyi s firmou dupresconsulting.sk
ponukaju zaujimave zamestnanie v rakusku.
Myslite ze su seriozni?
dik

reagovať    poslať známemu

Lubo, 11.02.2008 09:55

Re wondog: Toto je jedna z mala firiem na Slovensku, kde ak sa na niecom dohodnes, tak to tak aj plati. Hovorim z vlastnej skusenosti. Takze, good luck :)

gekko, 11.02.2008 23:36

Re wondog: poznam. myslim ze mozes ocakavat zaujimavu pracu, pre nemeckych klientov a podobne. sice sedi av Dubnicinad vahom, al emozesfungovat po celom Sk alebo aj alebo hlavne, v zahranici.

Filip, 13.02.2008 09:45

Re gekko: Dupres ma siroky zaber, ak mas chut pracovat v zahranici, asi by som si ako gestora zvolil prave ich.

dupres group mensch , 13.02.2008 09:37

Re wondog: ak vies Javu na slusnej (!) urovni, alebo .NET, ovladas OOA, OOD, OOP, a mas znalosti nemeckeho jazyka (velikou vyhodou) .. kontaktuj .. na stranke www.dupres-group.com najdes cisla

Hebleble, 30.06.2008 14:39

Ale musis byt predajny. Jeden moj kamos bol celkom dobry programator a velky pracant, ale Nemecky nevedel a anglicky dost slabo. Isiel do Dupres, dal vypoved v starej firme, tam mu nevedeli najst robotu, tak s nim rozviazali zmluvu a bolo. Takze potom bol nezamestnany... .
Teda nic proti Dupres, ale ma to aj svoje rizika...

Lubo, 24.09.2008 21:12

Re Hebleble: chalani, hadam je samozrejme, ze ak chcete zarabat slusne peniaze v zahranici, tak okrem knowledge ovladate aspon jeden cudzi jazyk na slusnej komunikativnej urovni. Dupres zamestnava ludi hlavne v nemecky hovoriacich krajinach. Ako tu bolo napisane, ak ma clovek mozog, ktory je mozne predat/prenajat, potom Dupres je spravna volba zarobit si peniaze. Tot moja skusenost.

pepe, 21.05.2009 19:32

Re wondog: dolezite je snad dodat ze firma dupres stoji aj za tymto webom. inak sam som bol jej zamestnancom, skoncil som iba kvoli tomu ze som sa chcel z viedne vratit nacas domov, inak by som bol u nich snad az doteraz

Admin, 21.05.2009 20:52

Re pepe: ja len opravim, ze za portalom www.informatici.sk stoji vyhradne firma JOBAGENT.SK s.r.o. Spolocnost Dupres stala za vyvojom portalu www.jobagent.sk na zaciatku jeho existencie, v rokoch 2003-2005.

Karol, 28.05.2009 09:49

Re wondog: Poznam tuto firmu. Myslim ze mali zakazky z Nemecka. Zaobchadzanie slusne, ale kriza sa tyka kazdeho, cize aj aj oni mohli niektore projekty redukovat.

pepe, 28.05.2009 14:40

Re Karol: oni nemohli redukovat projekty, lebo takmer ziadne nemaju, teda okrem mais-u .. jedine ze by ich redukovali firmy kam zamestnancov posielaju

ROKY, 15.05.2012 00:43

Vôbec nie sú seriózny, kamarát u nich makal. Dal výpoved z dobrého zamestnania na SK, u nich pracoval len pár týždnov a rozviazali s ním kontrakt. Potom nezamestnaný. Tak radšej pozor

Tomas, 15.05.2012 08:43

Re ROKY: a si si isty, ze ten tvoj kamos im mal co ponuknut? Oni hladaju spicku. Ak patris medzi IT elitu, nenajdes na SK lepsie zamestnanie ako prave cez Dupres. Ale treba makat. Proste prva linia.

ROKY, 10.10.2012 12:23

http://profesia.pravda.sk/ludske-zdroje/clanok/74661-pracovne-agentury-sa-chcu-ocistit-od-podvodnikov/

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 19