Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Plat studenta v ZA

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Plat studenta v ZA

silencer, 11.12.2007 19:38

Buduci tyzden sa chystam na moj prvy pohovor v zivote. Som prvak na ing. studiu, Bc. v IT uz mam. Kolko myslite ze si mam vypytat za poziciu "programator - student" pri dohode o brig. praci (max 40hod/tyzden) ? Konkretne v ZA. Prax ziadna, iba skola. 100Sk hrubeho na hod(s ohladom na nulovu prax) je vela ? Oplati sa prist na pohovor v saku, ci to v IT firmach na pohovoroch netreba ?

reagovať    poslať známemu

310, 12.12.2007 09:20

Re silencer:
Dobra otazka.. chces part time, ci full time? v com vies robit tak aby si aj nieco zo seba dostal? vyvoj tazko dostanes, pravdepodobne skor opravu dakych bugov.. Mas FRI? kolko rokou mas skusenosti s programovanim?

FRI, 12.12.2007 16:16

Re silencer: 100 je malo, kamos tam robil part-time studenta za 110 + pred 1,5 rokom.

TOP IT, 25.12.2007 14:33

No tak ak nemas ziadne skusenosti, to nevadi, ale mal by si ovladat nejaky ten prog. jazyk zo skoly... zalezi aka firma, a ako maju nastaveny program pre brigadnikov... v saku chod urcite... to ta akoze ako napadlo, ze ist bez saka :) no a 100 Sk je ideal.

joint, 04.01.2008 22:28

Re silencer: ides do neznameho prostredia, prvykrat. samozrejme ze by si mal ist v saku. ak pojdes v jeansoch budes budit dojem ze nemas na sako. alebo ukazes si nezdvorily, pretoze nemas pred nimi respekt.

DotTrusted, 14.03.2011 21:49

Re joint, TOP IT: skoda ze nezdielam vas nazor na sako-ja som na pohovory nechodil v saku....pri cestovani by bolo dost neprakticke.
ja by som ti ale poradil, aby si si kukol stranku firmy-co robia, na akych projektoch robili,.. ja som si raz zabudol kuknut a na pohovore bol trapas...nastastie v 2 kole som si to vynahradil :D

Jano, 01.03.2011 19:17

Zdravim
Chcel by som sa spytat, najme ludi ktori s tym maju nejake skusenosti, co by som mal vediet, resp. na akej urovni by mali byt moje vedomosti, ak by som chcel brigadu v IT(ako programator, tester atp). Viem, ze tie naroky su rozne, no zaujimalo by ma, kedy by som si vobec mohol "dovolit" uchadzat sa o take miesto. Ide mi hlavne o ziskanie praxe popri skole, peniaze su druhorade. Tiez ma zaujima, nakolko ponuky na podobnu pracu v ZA nikde nevidim, na ake firmy by som sa pripadne v ZA mohol obratit s podobnou ziadostou, resp, ktore firmy takuto moznost ponukaju. Dakujem

Mario K., 07.11.2012 13:08

Kedze som studoval 5 rokov v ZA a taktiez som ta pracoval popri studiu 2 roky mozem sa adekvatne vyjadrit.
Nie je vela firiem v Ziline kde sa da ako IT-ckar presadit (ako student). Takze ak idete na pohovor a mate skusenosti (nemyslim zo skoly) tak nerobi problem sa dohodnut aj na peknych 4 eurach (+/-) ak nemate skusenosti tak odporucam na pohovore povedat ze 3 eura budu adekvatne na skusobnu dobu a ked uvidia ze pracujete mohli by ste sa dohodnut na zvyseni :) ... co sa vedomosti tyka... ja som studoval Pocitacove inzinierstvo a od (pardon vopred ale realita je taka) vacsiny namyslenych informatikov ma oddelovala ochota sa ucit (aj samostatne) aj pristup k praci (odo mna nepocut slovo neda sa, tento jazyk na nahovno) - netreba byt zaslepeny jednym smerom. Ale pointa temy je ze mozete balancovat niekde medzi 3 - 5 eurami na hodinu (bez skusenosti aj so skusenostami)

Rahul, 28.07.2014 09:10

That's quite a time range, as well as a bit of a challenging one at that. Hopefully, the tgenaeers are totally fine while using younger ones located on their heels, which they could be (younger kids are usually totally taken by teens). . . The putting green are going to be ideal for hundreds of ages (again, the adolescent children might have to wait and see using the younger ones). In case a few of the youngest girls aren't serious about the putting green, make sure you have some jewelry makings for a table (assorted plastic beads from Michael's or Walmart will work fine) with the older kid or adult guiding and supervising. . . Make certain also to have ample snacks readily available (popcorn, Rice Krispy treats etc.), whether or not you're serving pizza (always popular). Lots of ice water should be around constantly, if additionally you serve pop. One thing we've found always dazzles kids of any age is really a Candy Buffet composed of bowls of products like M&M's, Skittles, Twizzlers, Gummy Bears, whatever you decide to like. You may additionally serve a Make Your Own Sundae Buffet following mini-golf ends. Yeah, I'm sure discussing talking the healthiest stuff, however, it is just a party lol.. . Stomp Rockets also come up with a definite hit at most of the ages (again, come with an adult or older kid supervising younger ones). Having Frisbees and bouncy balls readily available also helps to ensure that there's something for everyone before, during, and after the putt-putt. If it's pretty hot in which you are, possess a Water Balloon Toss (prepare a whole lot of water balloons beforehand and them at the ready within a big bucket), perhaps making teams up of one older kid (10 and more than) the other younger (9 and under) to create things more interesting (and even).. . It's been my family's experience (over 4 generations) how the more things open to your kids, and also the more these are spoiled by a whole Few treats, better time they may have.. . All the best . finally, enjoy yourself!

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 42