Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Ako prebieha pohovor v T-Systems

Ako prebieha pohovor v T-Systems

obis, 13.02.2008 14:59

Re pejsi: ....to mas odkial taketo (zavadzajuce) informacie??? Netreba odrazdovat niekoho, kto ma zaujem o pracu v IT. Myslim, ze kazdy tu moze najst svoje uplatnenie. Ak sa niekomu nepaci, moze odist. Pre beginnerov je to dobry zaciatok a celkom dobry start v hlbsej oblasti IT, Unixov, atd. Clovek sa tu moze vela naucit. Ja tu robim 1 a pol roka a som v celku spokojny. Samozrejme, nie vo vsetkom sa da vyhoviet kazdemu. Ten kto si mysli ze ma naviac, moze sa uchazdat hned na vyssie pozicie ako profik. Tam ma aj plat vyssi.
Myslim, ze pre nejakeho absolventa strednej skoly je to vynikajuci zaciatok. Kde na akej brigade zarobi tolko ako hoc len na IT Farme? Sam som farmou presiel, a bola to vyborna skusenost ako sa zoznamit a "otukat" v tejto firme, s novymi ludmi, a celkovo s pracovnym prostredim, unixami, siete, skriptovanie....
Ked som zacinal, bolo tu cca 200 ludi, teraz takmer 700. Keby boli vsetci nespokojni, tak tu tolko ludi nie je. Je pravda ze niektori si myslia ze toto je "holubnik" a tak sa aj spravaju, nezodpovedne, detsky. Ale to sa casom prejavi na ich osobnostnom a odbornom raste a vrati sa im to.
Tim, ktori to hodlaju skusit, drzim palce na pracovnych pohovoroch.

Vaša reakcia

Vaše meno / prezývka: *
Váš e-mail (nepovinné):   Zverejniť email
Text príspevku *:

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 32