Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Ako prebieha pohovor v T-Systems

Ako prebieha pohovor v T-Systems

roman, 06.12.2007 15:00

Re juraj: hm, som netusil ze beru aj brigadnikov. A nemal si zaujem tam ostat pracovat na trvalo? Inak ja som nasiel na nete aj negativne ohlasy na firmu tak by ma zaujimalo ci je to pravda. napr: "to ta najhorsia firma v akej som pracoval, ak nemusite nechodte tam", alebo "ludi s dlhorocnymi skusenostami zaraduju ako zaciatocnikov len aby im nemuseli dat velke platy, setria kde sa len da, ked maju preplatit nadcasy, tak to proste nerobia (davaju fajne pracovne zmluvy), zdrieraju ludi kde sa len da a vo vsetkom co sa len da" alebo "otazku ci beru kazdeho si mozete usporit, ano beru kazdeho debila ktory ani nevie co je to pocitac a tak vyzera aj ta praca ktora sa tu vykonava (z timu 30 ludi robia pracu 3 a ostatni pozeraju filmy a robia pi..." a dalsie "prides, odmakas si svoje a vypadni uz na pracovisku nemas co hladat lebo si to nedajboze zaratas ako nadcas".
Vsetky tie priklady su z diskusii na nete.
Tak, moze to niekto potvrdit pripadne vyvratit. Priznam sa ze ma to dost zarazilo.

Vaša reakcia

Vaše meno / prezývka: *
Váš e-mail (nepovinné):   Zverejniť email
Text príspevku *:

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 49