Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum /

ruzoveT, 25.01.2008 15:06

Vo firme som len kratko (cca 6+ mesiacov). K tym nemcom poviem len tolko, ze je to vzdy o ludoch. Ja mam zatial dobre skusenosti a nemam pocit, ze by sa snazili branit nasmu rozvoju, ale vo vseobecnosti mate pravdu.
Podla mna je to, ale skvele miesto kde zacat IT karieru pre ludi, co maju len velmi male skusenosti. (Vidim to na niektorych kolegoch, ktori prichadzali pekne "vypatlani", ale pomaly na nich vidiet, ze ked sa chce tak sa to da.)
Za par rokov sa, ale dostanete do stadia, kedy vas uz firma adekvatne nezaplati a vtedy sa treba pobrat dalej... ako start kariery (prve zamestnanie) je to pre vacsinu viac ako dobre.
devil ma nanestastie pravdu ohladom ludi, ktori tam robia. Tazko sa vyjadrit k tej (nanestastie) drvivej vacsine, ktora prisla do firmy len preto, lebo potrebovali pracu a tu ju dostali, pripadne k "pseudo it-odbornikom" ktori stravili zivot hranim pocitacovych hier a myslia si, ze to su adekvatne predpoklady na pracu v IT oblasti. Snad len to, ze v tej prvej skupine sa najdu "draci" ktori si svoje miesto vo firme urcite najdu.
Tiez je pravda, ze prave tito ludia vam do velkej miery zabrania v zvyseni platu (ako pise devil, oni to za tia peniaze robit budu, preco by vas mali platit lepsie?)

A na zaver suhlasim so Stevee... firma je este mlada a bude este trvat nejaky ten rok, kym sa to tu vykrystalizuje.

Zaslať informáciu o diskusii známemu

Vaše meno: *
Váš e-mail: *
E-mail prijímateľa: *
Sprievodný text - informácia pre prijímateľa *:
Linka na diskusiu sa pripojí k mailu automaticky.

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 44