Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Ako prebieha pohovor v T-Systems

Ako prebieha pohovor v T-Systems

devil, 25.01.2008 12:50

Re nobody:
co sa tyka tych zalezitosti okolo nemcov mozem s tebou suhlasit
Som vo firme od zaciatku a mozem povedat, ze na zaciatku brali iba odbornikov, ktori mali firmu rozbehnut a dokazat, ze ju udrzime v behu aj tu...na Slovensku.
Len co presla skusobna doba, firma zacala prijimat ludi aj z inych odborov, aby naplnila stavy. Zial, vyskytli sa aj ludia, ktori prisli do firmy len kvoli tomu, ze nemali inu pracovnu prilezitost. prisli aj ti, ktori si mysleli, ze je tu "holubnik" ako na vysokej skole. A vsetko to zapricinilo to, ze firme kleslo renome a odbornici, ktori nastupili zistili, ze sa na nich zabuda a tak odchadzaju.
Ja osobne sa citim nevyuzity a nenastupil som do firmy, aby som sa stal helpboxom pre novacikov.
Chcel som napredovat, ale zatial som brzdeny.
A ak ziadas o vyssi plat, tak nemas narok, lebo ostatni robia to iste a su spokojni...
Par veci moze byt zapricinene aj tym, ze firma iba zacina. No rad by som videl aj nejake podakovanie za to, ze sme tu firmu rozbehli. ziadne jednorazove premie, ale skor zvysenie platu, zlepsenie pracovneho miesta.
Ak vsak natrafi clovek na TL, ktory nema pochopenie, tak tvoj rast je utlmeny na nevies dokedy. On sam ma svoje ciele a nemoze si dovolit ich porusit. Sam nema bezpecne miesto vo firme a tak ziadne lakte robit nemoze. Jednoducha matematika je ta, ze firma sa chce udrzat na Slovensku a to dosiahne najma usporou financii. Preto neostala v Nemecku ale presunula sa, kde videla potencial - odborny, technicky. Nikto nepovedal, ze ked platy porastu na hodnoty, ktore pre nich nebudu prijatelne, tak firma ostane na Slovensku. Moze sa kedykolvek presunut na Ukrajinu alebo trebars do Indie, Ciny...

Vaša reakcia

Vaše meno / prezývka: *
Váš e-mail (nepovinné):   Zverejniť email
Text príspevku *:

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 52