Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Ako prebieha pohovor v T-Systems

Ako prebieha pohovor v T-Systems

nimda, 10.12.2014 23:23

Re Hladoš: 3000 EUR? :D
EG3 co je najvyssi bezny level urovne cloveka v operations cize standardnom supporte ma strop okolo 1500 v hrubom/mesiac. Mozno momentlane maju mnohi viac ktori su tu dlho, ale po novom je to nejak takto. Samozrejme ze je tu 13ty , 14ty a nieco ako 15-ty plat. Otazka je ako to bude do buducnosti s tymito bonusmi (lepsie urcite nie), ale ak to zadefinujeme vseobecne, tak momentalne vedia spravit dokopy tieto bonusy cca trojnasobok mesacneho platu.
Uz ale aj tento rok sa menil system odmenovania pri vyplacani success bonusu co je v podstate vianocna odmena a islo to smerom k subjektivnemu posudeniu priamym nadriadenym. Cize zalezi od toho ako vychadzate so sefom.
Ja som sa so svojim hadal, ale musim uznat, ze vedel aj on uznat ked clovek makal a vedel zapracovat na tom aby bol dotycnemu plat zvyseny. Samozrejme mal ine chyby :) Ale takyto nie su zdaleka vsetci. Problem je, ze vacsinou su tam nespravni ludia na nespravnych miestach. Kedze v time ked maka alebo je skusenych desat ludi a styria neskuseni, tak sa da, ze sa ti styria neskuseni ucia, ale ked vas ma riadit jeden neskuseni alebo neschopny manazer, tak jeho nema kto zastupit a tak to aj vyzera.
Tcko je urcite dobra firma na zaciatok. Ak clovek chce, vie sa vela naucit. Ked bude makat, nauci sa a ked popri chceni bude mat aj stastie, nieco realne zarobi.
Ale po case sa dostanete do toho, ze si uvedomite ze uz co to viete, ze inde sa rozia zaujimavejsie veci, projekty, podpory a ze inde vam daju viac. A nie az tak daleko.
Takze sup sup sa co to naucit a potom niekam inam.

Vaša reakcia

Vaše meno / prezývka: *
Váš e-mail (nepovinné):   Zverejniť email
Text príspevku *:

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 59