Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum /

ares, 20.11.2012 12:50

Moja skusenost s T-Systems je asi taka, ze som tam od leta poslal niekolko krat zivotopis na viacero network pozicii, po niekolkych mesiacoch ma nakoniec pozvali na testovanie, kde nam dali test, ktory by mal podla mna z vacsej casti bez problemov zvladnut kazdy clovek, co sa v tejto oblasti vyzna. Po tyzdni mi akurat tak mailom oznamili, ze som neuspel. Neviem, ako to funguje v T-Systems, ale je to vcelku zaujimave, lebo par tyzdnov pred tym som absolvoval technicky pohovor v AT&T v AJ priamo s team leaderom zo zahranicia a nasledne absolvoval podstatne tazsi technicky test v AJ a cez to toto som bez problemov presiel...

Zaslať informáciu o diskusii známemu

Vaše meno: *
Váš e-mail: *
E-mail prijímateľa: *
Sprievodný text - informácia pre prijímateľa *:
Linka na diskusiu sa pripojí k mailu automaticky.

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 27