Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / FLAS & Action Script

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

FLAS & Action Script

310, 20.09.2007 18:51

Chcem sa spytat ako je to s tymto programom ako vyvojovym nastrojom: Pouziva sa vobec na aplikacie alebo zakrpatel iba na reklame s tazkymi efektami a hrach? Pripadne kolko sa na zarobit programovanim v AS? Velky dik

reagovať    poslať známemu

Juraj Benko, 08.10.2007 21:09

Re 310: Flash je velmi silny nastroj pre tvorbu Rich internet applications. Na slovensku su socky, takze nikto si nekupi remoting, Coldfusion prip. Flex aby si mohol vyuzit Flash so vsetkym co ponuka. Keby si sa tomu xel venovat, tak len zo zabavy. Na slovensku si s Flashom nezarobis, resp. budes robit trapne prezentacie a este trapnejsie webky..Tot moj nazor.

310, 21.10.2007 17:59

Re Juraj Benko:
jj, presne to sa aj dialo, az na to ze animacky ma bavily, ale nasiel som si inu zabawku: WPF, v tom vidim lepsiu buducnost

Marian, 11.02.2008 17:04

Re 310: Ak ovladate flex alebo flash a mate zaujem o spolupracu kedykolvek ma kontaktujte..

310, 12.02.2008 13:34

Re Marian: Skoda ze tak neskoro.. uz facham s C/C++ a pozbudal som dost veci ohladom flash-u

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 62