Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / .NET junior

.NET junior

CIL, 25.11.2010 12:04

Ahojte, chcem sa spytat ako su bezne otazky na junior poziciu pre C#/NET programatora. Stalo sa mi, ze prisiel typek z training kitom na 70-536 a zacal sa ma vypytovat na nazvy metod triedy na pracu z GC? Potom ma v obleku posadili za 15 CRT monitor a ze programuj...

reagovať    poslať známemu

raiden, 25.11.2010 16:26

Re CIL: a to sa akoze stazujes, ci?

CIL, 27.11.2010 12:07

Re raiden: tak skor mi to prislo divne

african, 28.11.2010 16:00

Re CIL: Nepochopil som ten oblek,to si bol na pohovore v obleku? Kazdopadne programator a oblek k sebe nepasuju. Netreba podlahnut psychologickemu natlaku a byt z "tych ludi" pos**ty. A 15 CRT monitor :), take su uz len asi na smetisku.
A tie otazky, nieco podobne som zazil aj ja. Ono pochopim to jedine ked firma berie juniora bez praxe, tam fakt tazko odhadnut cloveka. Ked budes mat za sebou prax 2 roky a budu sa ta pytat na dake classy :) tak ich posli nejako slusne niekam. Ono je to cista psychologicka hra s cielom ta zdeptat aby si nechcel vela penazi a drzal usta.

CIL, 28.11.2010 17:31

Re african:
Programovanie nie je o tom, ze vies nazov kazdej metody ci vlastnosti triedy, alebo poznas obsah namespacu System.Diagnostic naspamet. Na to je msdn-ko a google, si najdes to co potrebujes.
Prislo mi to take, ze sa mi snazi dokazat, nic nevies, nechces u nas robit aby si ziskal prax? Davali by sme ti stravne listky a reklamne predmety nasej firmy :D
Ide o to, ze ja som im poslal aj doniesol nejake svoje projekty. A neboli to zrovna aplikacie typu hello world. Napr. jednalo sa o orchestraciu webovych sluzieb.
Sice mozu byt ty ludia MS certifikat one, ale to maju len papier o tom, ze si stiahli nejaky trainning kit ci dump na danu skusku, nic viac.

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 44