Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Cisco systems

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Cisco systems

martin52525, 01.10.2010 11:38

caute chcel by som sa opitat kedy a ako si spravim certifikaty cisco co na to potrebujem kolko to stoji prosim vas ziadne odkazy na stranky na cisco skor osobne skusenosti da sa to spravit popris trednej skole ? alebo cez pradniny vopred dakujem

reagovať    poslať známemu

dfsdsd, 28.10.2010 21:39

Re martin52525: prebieha to tak, ze si nastudujes ccna curricula(aktualna je verzia tusim 4.0) a pochytas nejake skusenosti aspon v packet traceri. potom sa prihlasis na skusku 640-802-toto je iba 1 skuska zo vsetkych 4 kurikul, alebo sa to da rozlozit do 2 skusok(otazky budu ale asi podrobnejsie a myslim, ze to vyjde aj cenovo viacej). skuska 640-802 stoji 250 usd(teraz neviem ci s dph alebo bez)...mala by vsade stat rovnako. na skusku sa mozes prihlasit napr. u firmy gamo, soitron... je ich viac ale teraz si nespominam. platnost certifikatu je 3 roky. cez prazdniny neviem ci to stihnes. ja to teraz studujem popri praci a venujem sa tomu uz 4. mesiac(cez vikendy ale nestudujem a cez tyzdne mavam obcas prac. cesty). za mesiac by som chcel ist na skusku. ked som to mal na vysokej, za 10 tyzdnov sme prebrali 2 kurikula...banujem ze som si vtedy nespravil ten certifikat, lebo som detaily pozabudal a teraz sa to musim zase ucit....
...tymto sposobom ta to vyjde lacnejsie. este je moznost sa zucastnit na netacad akademii. bere sa to tam z kurikul a ma to vyhodu, ze tam mozes pracovat so skutocnym hardwarom a problemy mozes konzultovat s instruktorom....kukni napr. netacad.uniza.sk mali by tam mat aj ceny myslim.
...v tomto pripade platis za ucast na akademii a aj tak si budes musiet zaplatit 640-802 skusku. po akademii nemusis absolvovat tu skusku, ale nemas ziadny papier, ze si sa daco naucil.

fezo, 28.10.2010 22:41

Re dfsdsd: cisco certifikat ma platnost len 3 roky? to vazne?

Jozef, 30.10.2010 16:49

Re fezo: Ano, len 3 roky, ale platnost prebijes vyssim certifikatom :)

ehm, 23.04.2012 04:20

Re Jozef:
obnovit sa to da akymkolvek cisco certifikatom, nie je nutne mat "vyssi"
napr: ak mas CCNA, tak to vies obnovit napr s CCNA security, alebo voice a podobne.. a nemusis ist hned na CCNP.. predsalen je to uz ina kava ako zbuchat napr CCNA sec..

Pepo, 22.09.2011 14:11

Vyzera to tak, ze Cisco kurzy sa daju robit aj online, akurat som natrafil na http://www.newhorizons.sk/LocalWeb/SK/Bratislava/Cisco-kurzy.aspx

Karc1, 05.02.2012 13:08

Re martin52525:
Spoločnosť Cisco oznámila zmenu v cenníku certifikačných skúšok CCENT(ICND1 a ICND 2) a CCNA. Cena certifikačnej skúšky CCNA bola zvýšená o 22,5$, cena certifikačných skúšok ICND1 a ICND2 bola zvýšená o 12,5$. Tieto zmeny sú platné od 16.1.2012. Takže to zase bude o niečo drahšie...
Nič iné okrem samotnej certifikácie si robiť nemusíš. všetko ostatné sa dá naštudovať doma. Teda nemusíš absolvovať žiadne CCNA1 až CCNA4 nato, aby si mal CCNA cert. skúšku.
Mne sa to nechcelo učiť samému doma, tak som prešiel celú CCNA za dva týždne intenzívnou prípravou tu http://ciscoskolenia.eu/. Spravil som CCNA certifikát (996b/1000b), môžem teda len doporuťiť. ostantné sú tiež dobré ale to nepoznám, nesúdim

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 55