Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / kam na prax ?

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

kam na prax ?

martin52525, 07.09.2010 11:08

čaute práve som v maturitnom ročníku a hladám si prax mimo školy no nič nemožem zohnať (odbor mechabik pc sieti ) poznate niekoho kto ma taketo volne miesto pripadne firmu v ktorej sa nieco naucim pretoze skusenosti nemam bohvie ake (3roky oblbovania v škole) vopred dakujem

reagovať    poslať známemu

thinkpad, 07.09.2010 20:21

Re martin52525: co je to mechanik pocitacovych sieti ?

iasak, 07.09.2010 21:25

Re thinkpad: http://lmgtfy.com/?q=mechanik+po%C4%8D%C3%ADta%C4%8Dov%C3%BDch+siet%C3%AD

iasak, 07.09.2010 21:14

Re thinkpad: google poznas?

Tomas, 06.10.2010 16:22

Re martin52525: ak sa skole stavias ako k oblbovaniu, mohol by si zacat cistenim pocitacov, pripadne tahanim sietovych kablov...

martin52525, 06.10.2010 18:10

Re Tomas: no co mi povies na to ked ti ucitel od bodky do bodky diktuje poznamky Zo 16 rokov starej knihy alebo z wikipedie taktiez od bodky do bodky ??? podla teba je to co uprednoxtnujem skor samostudium v poslednej dobe hlavne podla cisco aj ked je to dost zlozite na najdenie aspon to niesu drista dakeho amatera co to hodil na wiki

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 42