Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / otazka absolutnej amaterky - vymena hardisku

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

otazka absolutnej amaterky - vymena hardisku

Mirka, 22.06.2010 09:26

Ahojte,
rada by som sa spytala Vas skusenejsich taku vec - priatel chce pouzivat moj sluzobny PC takym sposobom, ze pri kazdom pouziti vymeni moj hardisk za svoj. Su tu nejake akekolvek rizika, zeby mi to nejak ovplyvnilo moju pracu na nom? Dakujem za rady :-)

reagovať    poslať známemu

Mione, 22.06.2010 17:41

Re Mirka: Skôr či neskôr pri výmene disku sa ohnú alebo odlomia kontakty disku, tvojho alebo jeho, prípadne na matičnej doske. Ovplyvní to Tvoju prácu na ňom?

Dr. House, 22.06.2010 19:59

Re Mirka: odporucam priatelovi zakupit notebook v hodnote 250 EUR, mozno je to menej penazi ako potencionalna strata dat na Tvojom pracovnom notebooku (samozrejme za predpokladu, ze tam nemas len nacachovane prihlasovacie data do najrozsirenejsej soc. siete v galaxii :) .. buaha ale tu su v diskusiach ine haluze :):):):):) Zo dna na den lepsie :)

Inge, 05.07.2010 01:00

Re Mirka: neviem co vlastne chce Tvoj priatel vyuzivat z Tvojho notebooku, ale da sa vela poriesit externym diskom dokonca aj keby chcel vyuzivat napr. svoj LINUX (len treba spravne nakonfigurovat zakladny system
Inak neviem ako mas organizovany Tvoj HD, ja vzdy odporucam rozdelit minimalne na 2 logicke (jeden kde je system a programy v Program Files a druhy pracovny (napr ja si pracovny este delim na viac casti lebo robim aj s databazamy), ale to je uz na analyzu Tvojich a priatelovych potrieb pre pracu s pocitacom.
No jednoznacne ak Ti nevadi, ze uvidi Tvoj priatel aj Tvoje data a Tvoj system, staci aby vyuzival system z Tvojho notebooku a pripojil si pre svoju pracu externy disk do USB portu (v dobrom obchode ako je Shark by Ti mali vediet poradit), ak vsak pritel potrebuje dalsie programy da sa to tiez riesit vytvori si na svojom disku Program Files folder a tam si ich nainstaluje (teda ked ich instaluje povie instalacnemu programu,ze aby to instaloval do toho jeho foldera (externy disk sa pripoji ako nejaka dalsia diskova jednotka). Ale to uz idem do deatailom, ktorym nemusis rozumiet ale to by Ti mali vediet vysvetlit/poradit v kazdom riadnom pocitacovom obchode.

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 54