Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Aky plat

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Aky plat

Peter, 16.05.2010 13:03

Zdravim,
mal by som zopar otazok na Vas co ste uz skusenejsi.
Kedze koncim strednu skolu, chcem pracovat a mam skusenosti s programovanim asi 6 rokov, chcem to vyuzit.
Mam ponuku do jednej firmy ako programator a mal by som nastarosti hned na zaciatok viacero vacsich projektov.
Problem je v tom, ze ja kedze pojdem este len prvy krat pracovat, neviem aky plat si pytat.
V tej firme to tak funguje ze kazdy dostane tolko kolko si zapyta... Ale zas nemusim prehanat.
Jednoducho by som chcel vediet, ako sa to presnejsie pohibuje v dnesnej dobe.
Tie projekty by som mal vacsinou sam vyvyjat...

reagovať    poslať známemu

Peter, 17.05.2010 11:14

jaj pisem ako madar :D

programator, 19.05.2010 18:58

Re Peter: chlape, viacero + vacsich projektov + sam programovat + junior. to si vsetko odporuje ;)

peter, 05.07.2010 13:35

no len sa mi tu nepototo pan vaecsi :D teraz som tam uz vyse mesiaca zatial vsetko ide hladko co mi dali spravit to som spravil ale stale mam nizky nastupny plat a za cca 2 mesiace mi maju zdvihnut ale na tom sa mame dohodnut ale neviem kolko... teraz robim najme winform aplikacie v c# s vyuzitim DB... v podstate tam robim od navrhu az po celkovu realizaciu programu sam...

Peter, 19.05.2010 21:29

Re programator: Ja viem ale ide o pomerne funkcionalne trivialne veci... a vsetko co mam robit uz zacinam robit a nemam problem... niesu to moje prve projekty len ako prve take ze uz ako zamestnanec predtym som robil SW len tak birgadnicky v inej firme... len to som bol este student a tak no... navise vo firme pre ktoru to mam robit som aj pocas skoly praxoval cely rok...
kazdopadne moje schopnosti netreba sem miesat niesom sice nejaky uplne vynikajuci ucim sa este ale veci co mam robit zvladam inac by som to ani nezobral...

penicilin, 20.05.2010 13:10

Re Peter: co je to vaecsi projekt ? (to by mozno osvetlilo situaciu) ... ps aku uroven si si napisal na slovensky jazyk slovom aj pismom ? :)

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 24