Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Spolocnost NESS v KE

V diskusiách hľadať slová:

Pridať tému do diskusie

Okruhy diskusií

Diskusie podľa

Spolocnost NESS v KE

Hellou, 20.04.2010 08:57

ahojte, moze mi niekto napisat par slov o Ness v KE ? Ake su vztahy zamestnanca so spolocnostou ? Maju nejake socialne benefity, zvysuju platy napr. po roku ?

reagovať    poslať známemu

ujo, 30.06.2012 17:11

Aj mna to zaujima, kedze uvazujem to tam skusit ako PHP, MySQL, pripadne C programator

meno, 11.07.2012 09:12

benefity su dobre asi ako inde, pristup od HR a podobne je dobry ale plat nerastie velmi.(vobec)

kraken, 21.07.2012 20:48

NESS v Košiciach je podobná fabrika ako T-Systems. Všetko ti ukážu, do všetkého ťa zaučia, na všetko sú postupy. Jedinou dôležitou vecou, čo potrebuješ je jazyk. Angličtina a prípadná nemčina je veľkou výhodou.
Takže ak tam ide baba s filozofickou VŠ, ale vie (aspoň) obstojne angličtinu, hoci netuší ani význam slova "kompilátor", "service desk", či dokonca "upgrade", vezmú ju.
Všetky potrebné úkony jej ukážu a bude to robiť podľa receptu takmer v pohode. To sú tie základné "robotnícke" pozície. Nečakaj tu žiadny priestor na vymýšľanie, špekulovanie, tvorivosť, či invenciu. To si len malé koliesko v mechanizme s presne stanovenými povinnosťami, žiadnou kompetenciou. Ak príde rozhodnutie, že sa máš posunúť na pozíciu o poschodie vyššie, tak ideš. Vačšinou na toto príjimajú čerstvých absolventov, (alebo dvoj-trojročných) informatikov, alebo všelijakých iných (ako spomínaný príklad), prípadne skúsenejších IT-čkárov, ktorý nie sú jazykovo dostatočne zdatní. No a platy na tieto pozície sú väčšinou od tých 750€ až do maximálne 1000-1100€ (ak pri pohovore obzvlášť zapôsobíš, prípadne ak je pozícia, trochu viac dôležitá, alebo ak máš zvlášť dobrú angličtinu a pridáš k tomu aj nemčinu). Počas roka môžeš čakať občas nejaké odmeny, nejaké koncoročné a tak. Často človek ani nevie, za čo takú odmenu dostal. Niekde sa niečo podarilo, tak rozdajú pár €.

ozzman, 17.04.2013 09:18

Re kraken: To mi fakt chces povedat, ze pozicie ake maju otvorene napr. C# developer v KE s niekolymi rokmi praxe ma 1100 Eur? Poznas niekoho osobne, kto ma taky plat? Ak ano, tak to je sila :(

Jozko, 14.02.2015 14:09

Re ozzman: rec je zrejme o absolventoch bez praxe...

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 41