Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Platy  |   Diskusie  |   Informácie  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / soitron 2nd line - kolko pytat nastupny?

soitron 2nd line - kolko pytat nastupny?

EIS, 09.12.2011 08:20

Re emko:
Tipnem si....teba do HP nezobrali. A Ani by som sa nedivil. Poznam zopar takych co len furt recnia ako je zle a hento nie je a tamto nie je. Takych by som osobne vyrazil hned.
Soitron je jedna z najlepsich slovenskych IT firiem. Co das na papier to dostanes. Ma vlastnych zamestnancov a potom outsourcuje. Celel to funguje jednoducho. HP zaplati za cloveka a Soitron si z toho nieco ukroji pre seba (z toho aj benefity dostavas, 13ty plat atd). Ked HP neda viac..nedosoatnes ani ty viac. Je to uplne priehladne. To ze ty radsej len pindas miesto toho aby si riesil svojho managera je tvoj problem. Ja som mal Jana Tomasika a ked som daco chcel tak som isiel rovno za nim a si to vyjasnil. Poznam kopec ludi ktorym sa triasli kolena a jednoducho ostali ticho a neozvali sa. Lenze on potom o problemoch nemal ako vediet. Co sa tyka platov....je jasne, ze kazdy sa snazi obiest "agenturu" a ist priamo do HP. Lenze tam malokedy beru priamo. Preto je najlepsie dostat sa tam napr. cez Soitron a povedzme po roku sa prihlasit na HP poziciu resp. sa porozpravat so svojim HP managerom ak nejaku otvara ci by tam nedal teba. Btw. bol som na sluzobke vo Svajciarsku (3 tyzdne - Zurich) s dalsimi chalanmi a ked sme prisli vies kto mal vsetko vybavene, zaplatene a cakala ho izba ? Ja - soitronak...chalani s HP riesili problem aby ich vobec ubytovali, lebo dakto daco nedotiahol. To sa mi v Soitrone nikdy nestalo. Vzdy tam bol ku mne kazdy priamy a vsetko sa vybavilo bez problemov (co v HP niekedy byva problem). Teraz uz som HPckar....a mozem povedat ze nikto tam na vas necaka s otvorenou narucou....maju kopec zaujemcov....kto chce nieco dosiahnut ma moznost. Ale nikto nechce takych co len pindaju miesto toho aby robili a samozrejme mali know-how.
Co sa tyka platu Soitron 2nd lajna. Myslim ze ten odhad 1200EUR bol velice slusny ...na co ze nie su skusenosti. Ak by boli vedel by si si vyhadat mozno 1500-1600. Ale ako vravim vyska platu nezavisi na Soitron managerovi...ten to dohaduje s HP managerom(ak ides na outsourcing) a ten si ta preveri. Preto na pohovory chodia HP ludia.

Vaša reakcia

Vaše meno / prezývka: *
Váš e-mail (nepovinné):   Zverejniť email
Text príspevku *:

Do políčka odpíšte zobrazený kontrolný kód:     *   

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, ponuky práce, trh práce, personálne agentúry.

Práca emailom |  Ponuky práce |  Brigády |  Profesie |  Regióny |  Firmy |  Popisy profesií |  Platy a benefity |  Práca v IT |  Práca v obchode |  Slovník |  Bio obchod

© 2005-2018 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 47